Fotoksiążka na prezent

Podaruj fotoksiążkę w prezencie!

Pewnie wiele razy zastanawialiście się, co podarować bliskiej osobie w prezencie? Każdy chciałby, aby jego prezent był wyjątkowy i oryginalny. Fotoksiążka idealnie wpisuje się w te wymagania – nie ma dwóch takich samych fotoksiążek. To jak będzie wyglądać zależy od tego, jakie zamieścicie w niej zdjęcia i jaki wybierzecie szablon. To idealny prezent na Dzień Mamy, Dzień Babci, Dzień Dziadka, Dzień Taty, urodziny, imieniny, rocznice ślubu itp.  Twarda oprawa, satynowy papier, i co najważniejsze – zdjęcia na okładce i każdej stronie – sprawiają, że fotoksiążka Olemole jest czymś więcej, niż zwykły album.

Wybierz szablon fotoksiążki na prezent

Olemole oferuje najładniejsze szablony fotoksiążek. Te fotoalbumy, to istne cudo, pełne kolorów i radości. Poniżej przykładowe szablony fotoksiążek na prezent.

Szablon „Dziadkowie”

fotoksiążka na prezent


Szablon „Dziadkowie” charakteryzuje oliwkowe tło w ukośne pasy i brązowe ramki wokół każdego zdjęcia. Można w nim umieścić zdjęcia zrobione podczas spotkań rodzinnych. To wspaniały prezent na Dzień Babci i Dzień Dziadka. Będą oni zachwyceni taką fotoksiążką. Zobacz więcej.


Szablon „Dzień Matki”

fotoksiążka na dzień matki


To szablon stworzony specjalnie z myślą o wszystkich mamach. Różowy kolor i tulipany na każdej stronie idealnie pasują na Dzień Mamy. W takiej fotoksiążce oprócz zdjęć mamy z dziećmi warto umieścić wierszyk dla mamy. Oglądanie takiej fotoksiążki na pewno sprawi jej wiele radości. Zobacz więcej.


Szablon „Osiemnastka”

fotoalbum na prezent


To bardzo kolorowy i młodzieżowy szablon. Różowe tło wzbogacone grafikami urozmaicają napisy w kolorowych ramkach. To idealny prezent na osiemnastkę od przyjaciół. Na pewno macie wiele wspólnych wspomnień i zdjęć, więc stwórzcie z tego oryginalną i niepowtarzalną fotoksiążkę. Zobacz więcej.


Mamy dla Ciebie niespodziankę!

Teraz pierwszą fotoksiążkę możesz zrobić 50 % taniej

Nie zwlekaj i  pobierz kod rabatowy.


Zobacz artykuły na blogu Olemole, które pomogą Ci stworzyć oryginalną fotoksiążkę:

Zaprojektuj fotoksiążkę na prezent. Kliknij.

Komentarze do Fotoksiążka na prezent

Możliwość komentowania jest wyłączona.