Ślub zimą

Ślub zimą może być bajkowy, romantyczny i niezwykle urokliwy. Białe drzewa, błękitne niebo, delikatny śnieżek i skrzące od mrozu chodniki. Warto wykorzystać zalety zimy i  i zorganizować wspaniałe wesele. Przy kilkustopniowym mrozie nikt nie będzie chciał wychodzić z sali weselnej, więc zabawa na pewno będzie udana 🙂 

Zimowy wystrój sali

Zimowa aura aż prosi się o salę balową przystrojoną na biało i niebiesko. Przed salą rozpalcie pochodnie, żeby wprowadziły gości w ciepły nastrój. Kolorowe światełka, które zazwyczaj zdobią sufit, również warto zamienić na te w kolorze niebieskim. Idealnie oddadzą zimową aurę. Możecie też pokusić się o zimowe dekoracje, np. papierowe płatki śniegu zwisając z sufitu lub przyczepione do foteli gości. Dzięki takiemu wystrojowi, wasz ślub będzie wyjątkowy.

Panna młoda jak zimowa księżniczka

Zimowa panna młoda może poszaleć, bo oprócz wyboru sukni, czeka ją również wybór kożuszka, czapki czy rękawiczek. Pani młoda wybrać suknię z zakrytymi ramionami i z kilku warstw tiulu. Idealnie w zimowych warunkach sprawdzi się suknia typu księ­żni­czka. Panna młoda musi również pamiętać o pończochach, żeby nie zmarzła podczas oczekiwania przy bramie kościoła lub długim pozowaniu do zdjęć. Koniecznie musi też pomyśleć o ciepłym okryciu, np kożuszku lub kurtce, która będzie pasować do sukienki.

fot. flickr/marryjaneproject

fot. flickr/marryjaneproject

Zimowe atrakcje

Zimowe wesele może obfitować w mnóstwo atrakcji. Jedną z nich może być środek tran­spor­tu pary młodej. Jeżeli macie pewność, że dopisze śnieg, wykorzystajcie sanie za­przę­gnię­te w konie. Taki zaprzęg, dodatkowo rozświetlony pochodniami, na pewno za­chwy­ci gości. Kolejną atrakcją może być zimowe menu, w którym znajdzie się np. grzane wino.

Sesja zdjęciowa

Zimowa sesja zdjęciowa pary młodej na pewno będzie wyjątkowa. Z pewnością po­zo­wa­nie do zdjęć zimą jest o wiele trudniejsze niż latem, ale za to będziecie mogli pochwalić się wyjątkowymi zdjęciami. Zimowe widoki będą pięknie wyglądać na fotografiach. Pa­mię­taj­cie, aby z takich zdjęć stworzyć fotoksiążkę. Będzie to wspaniała pamiątka.