Fotoksiążka rodzinna

Projektowanie fotoksiążek to świetna zabawa dla całej rodziny!

Chwile spędzone wspólnie z najbliższymi są bardzo ważne. Zdjęcia z wspólnych wakacji, czy rodzinnej imprezy to doskonały temat na fotoksiążkę rodzinną. Wystarczy ją otworzyć, by przywołać piękne wspomnienia. Twarda oprawa, satynowy papier, i co najważniejsze, Wasze zdjęcia na okładce i każdej stronie, sprawią, że fotoksiążka Olemole, będzie czymś więcej niż zwykły album.

fotoksiazka-rodzinna-1

W fotoksiążce możecie umieścić zdjęcia rodzinne, ale również skany rysunków dzieci, bądź innych pamiątek. Pomyślcie, z jakim wzruszeniem będziecie oglądać taką fotoksiążkę i z jaką dumą pokażecie ją rodzinie i znajomym. Stwórzcie biblioteczkę z  foto­książkami dokumentującymi Wasze życie rodzinne.

Wybierz szablon fotoksiążki rodzinnej

Olemole oferuje śliczne szablony fotoksiążek. Te fotoalbumy, to ist­ne cudo, pełne kolorów i radości. Poniżej przykładowe szablony fotoksiążek rodzinnych.

Szablon „Rodzinne spotkania”

fotoksiazka-rodzinna-2


Szablon „rodzinne spotkania” charakteryzuje białe tło i kolorowe grafiki na każdej stronie. Można w nim umieścić zdjęcia zrobione podczas spotkań rodzinnych. Pięknie będą się prezentować przede wszystkim zdjęcia zrobione w plenerze. Zobacz więcej.


Szablon „Rodzinny weekend”

fotoksiazka-rodzinna-3


To jeden z najbardziej kolorowych szablonów Olemole. Idealnie pasuje do aktywnych rodzin. Miejcie aparat zawsze przy sobie i róbcie mnóstwo zdjęć, nie ważne czy jedziecie na wycieczkę rowerową, czy idziecie wspólnie pograć w piłkę. Oglądanie takiej fotoksiążki na pewno sprawi Wam wiele radości. Zobacz więcej.


Szablon „Portrety rodzinne”

fotoksiazka-rodzinna-4


To  szablon dla osób ceniących prostotę. Beżowe tło przypominające ścianę wzbogacają zdjęcia oprawione w drewniane ramki. Wygląda to bardzo oryginalnie i na pewno spodoba się rodzinie oraz znajomym. Zobacz więcej.


Mamy dla Ciebie niespodziankę!

Teraz pierwszą fotoksiążkęrodzinną możesz zrobić 50 % taniej

Nie zwlekaj i  pobierz kod rabatowy.


Zobacz artykuły na blogu Olemole, dzięki którym nauczysz się robić piękne zdjęcia:

 

Zaprojektuj fotoksiążkę rodzinną. Kliknij.