Fotoksiążka dziecięca

Zdjęcia Twojego dziecka w niepowtarzalnej fotoksiążce!

Dziecko, to największe szczęście i duma dla rodziców. Każda mama i każdy tata wie, że nie ma nic piękniejszego na świecie, niż uśmiech małego człowieka. Chwile spędzone z Twoją pociechą są  dla Ciebie bardzo ważne. Z pewnością wracasz do nich za każdym razem, gdy oglądasz zdjęcia swojego dziecka. Wystarczy na nie spojrzeć, by przywołać piękne wspomnienia.

fotoksiazka-dziecieca-1

Zdjęcia dzieci wymagają wyjątkowej oprawy, jaką jest fotoksiążka dziecięca Olemole. To nie tylko zwykły album ze zdjęciami, lecz oryginalna książka, która zostanie z Wami na lata. Możesz w niej umieścić zdjęcia swojej pociechy, ale również wydruk z USG, czy skan pierwszego rysunku Twojego maleństwa. Pomyśl, z jakim wzruszeniem będziesz oglądać taką fotoksiążkę  i z jaką dumą pokażesz ją rodzinie oraz przyjaciołom.

Wybierz swój szablon fotoksiążki

Olemole oferuje śliczne szablony fotoksiążek. Te fotoalbumy, to istne cudo, pełne kolorów i radości. Poniżej przykładowe szablony fotoksiążek dziecięcych.

Szablon „klasycznie dziewczynka”

fotoksiazka-dziecieca-2


Szablon „klasycznie dziewczynka” charakteryzuje się delikatnym pudrowo-różowym tłem i kolorowymi grafikami na każdej stronie. To idealny szablon dla małych księżniczek. Oczywiście w Olemole znajdziesz również szablony typowo chłopięce. Zobacz więcej.


Szablon „Kinderball”

fotoksiazka-dziecieca-3


W tym szablonie możesz umieścisz zdjęcia z urodzin swojego dziecka. Białe tło wzbogacają kolorowe serpentyny i mieniące się konfetti. Zobacz więcej.


Szablon „Narodziny gwiazdy”

fotoksiazka-dziecieca-4


To bardzo kolorowy szablon. Jeżeli Twoje dziecko ma jakąś pasję, np. uwielbia grać w piłkę, albo jeździ konno, zrób mu mnóstwo zdjęć, a następnie stwórz z nich fotoksiążkę. To wspaniała pamiątka na lata. Zobacz więcej.


Mamy dla Ciebie niespodziankę!

Teraz pierwszą fotoksiążkę dla swojego dziecka możesz zrobić 50% taniej

Nie zwlekaj i  pobierz kod rabatowy.


Zobacz artykuły z pomysłami na sesje dziecięce na blogu Olemole:

 

Zaprojektuj fotoksiążkę dla swojego dziecka. Kliknij.