Fotoksiążka ślubna

To Wasz czas – zatrzymaj te chwile w najpiękniejszej oprawie!

Ślub, to najpiękniejszy dzień w życiu. Panna młoda wygląda olśniewająco w białej sukni, pan młody jest wzruszony i przejęty, goście wspierają nowożeńców ciepłym słowem i gestem. Wspaniałą pamiątką ze ślubu są zdjęcia. Wystarczy na nie spojrzeć, by przywołać piękne wspomnienia, cofnąć się w czasie i ponownie poczuć się, jak w dniu ślubu.

Wyjątkowe zdjęcia wymagają pięknej oprawy, jaką jest fotoksiążka ślubna Olemole. To nie tylko zwykły album ze zdjęciami, lecz elegancka książka, która zostanie z Wami na lata. Twarda oprawa, satynowy papier, i co najważniejsze, Wasze zdjęcia na okładce i każdej stronie. Pomyśl z jakim wzruszeniem będziesz oglądać taką fotoksiążkę  i z jaką dumą pokażesz ją rodzinie oraz przyjaciołom.

Fotoksiążka to piękna oprawa dla zdjęć ze ślubu

W fotoksiążce ślubnej można umieścić zarówno zdjęcia z przygotowań do ślubu, ceremonii ślubnej, wesela, jak i sesji ślubnej. Urozmaicą je opisy i kolorowe grafiki. Olemole oferuje najpiękniejsze szablony fotoksiążek ślubnych.

Szablon „sesja na plaży”

fotoksiazka-slubna-1


Szablon „sesja na plaży” charakteryzuje się delikatnym pudrowo-różowym tłem i białą grafiką na każdej stronie. Pięknie podkreśla romantyczne chwile. Zobacz więcej.


Szablon „ślubny magazyn”

fotoksiazka-slubna-2


W tym szablonie zdjęcia ułożone są blisko siebie (kafelkowo). Dodatkowo wzbogaca je biała grafika w rogu każdej strony. Zobacz więcej.


Szablon „tradycyjne wesele”

fotoksiazka-slubna-3


To najbardziej kolorowy szablon z czterolistnymi koniczynkami i zielonymi ramkami. Niech każdy wie, że ślub to najszczęśliwszy dzień w Waszym życiu. Zobacz więcej.


Mamy dla Ciebie niespodziankę!

Teraz swoją pierwszą fotoksiążkę możesz otrzymać 50 % taniej!

Nie zwlekaj i  pobierz kod rabatowy.


Zobacz artykuły z inspiracjami ślubnymi na blogu Olemole:

Zaprojektuj swoją fotoksiążkę ślubną. Kliknij. 

Komentarze do Fotoksiążka ślubna

  1. Książka ślubna to wyjątkowy pamiątka. To doskonały pomysł na wyrażenie podziękowań rodzicom jak również pamiątka na lata dla nas samych.

  2. Czegos takiego szukalam! super strona. pozdrawiam

Możliwość komentowania jest wyłączona.