Inspiracje ślubne. Pomysły na sesje zdjęciowe w plenerze.

Sesja zdjęciowa dla młodej pary jest tak samo ważna, jak ślub, wesele i przygotowania do ślubu. Każda para chce, aby sesja ślubna była niezapomniana, a fotografie piękne. Podpowiem Ci co zrobić, żeby zdjęcia  ślubne były wspaniałe i unikatowe.

1. Sztuczne pozy są niemodne. Naturalny uśmiech to podstawa. 

Nie ważne, czy robisz zdjęcia na plaży, w parku, czy na łące, jeżeli będą one udawane i sztuczne, to będą po prostu brzydkie. Zróbcie wszystko, aby podczas sesji poczuć się dobrze i komfortowo. Ma to być zabawa. Najważniejszy jest naturalny uśmiech i szczere uczucia.

Czasami trzeba się powygłupiać, aby zdjęcia wyszły naturalnie.

Aby zdjęcia wyszły ładnie, musisz poczuć się dobrze przed aparatem. Ma to być zabawa.

Zdjęcia mają wyrażać wasze uczucia, a nie sztuczne pozy.

2. Wybierzcie ciekawą scenerie

Nie oznacza to, że musicie wyjeżdżać za granicę, żeby znaleźć romantyczne krajobrazy. Również dobrze łąka pełna kwiatów, czy polna droga mogą stanowić wspaniałą scenerię do sesji ślubnej. Doświadczony fotograf zrobi piękne zdjęcia w każdej scenerii. Zastanówcie się, jakie krajobrazy są wam najbliższe i w jakiej stylistyce chcielibyście utrzymać swoje zdjęcia. Poniżej przykłady zdjęć zrobionych w nietypowej scenerii.

sesja ślubna

sesja ślubna inspiracje

sesja ślubna pomysłyzdjęcia ślubne pomysłysesja ślubna morze

3. Nietypowa kolorystyka

Aby zdjęciom nadać specyficzny charakter, można zastosować różne filtry, np. czarno-biały, sepia itp. Nietypowa kolorystyka zdjęć, może całkowicie wpłynąć na ich wygląd. Zdjęcia czarno-białe są bardziej nostalgiczne, niż kolorowe.

zdjęcia ślubne czarno-białe

ślubne pomysłyzdjęcia ślubne sepia

4. Ona i On

Podczas sesji ślubnej w większości będziecie pozować wspólnie. Nie zapomnijcie jednak o zdjęciach każdego z osobna. Z pewnością fotograf skupi się głównie na pannie młodej, ale nie powinien zapomnieć również o panu młodym.

Panna młoda

 

sesja ślubna panna młoda

sesja ślubna pan młody

pan młody

 

5. Panna młoda w pięknej sukni 

Suknia ślubna jest bardzo ważna dla każdej panny młodej. To istotny element uroczystości ślubnej. Warto uwiecznić ją na zdjęciach w peł­nej okazałości.

panna młoda w sukni ślubnej

oryginalne sesje ślubne

 

ciekawe sesje ślubne

ślubne inspiracje

 

Zdjęcia z sesji ślubnej umieść w fotoksiążce,
takiej jak np. ta:

Fotoksiążka ślubna Olemole

Fotoksiążka ślubna Olemole