Fotoksiążka podróżnicza

Stwórz kolekcję swoich fotoksiążek podróżniczych!

Jeżeli kochasz podróże i za każdym razem przywozisz z nich mnóstwo zdjęć, to najwyższa pora, aby stworzyć wspaniały fotoalbum podróżniczy. Dzięki niemu wrócisz wspomnieniami do wyjątkowych chwil – przypomnisz sobie smak kolacji w Maroko, zapach wiatru znad oceanu albo gorące kubańskie rytmy.

fotoksiazka-podroznicza-1

Fotoksiążka podróżnicza, to nie tylko zwykły album ze zdjęciami, lecz oryginalna książka, która zostanie z Tobą na lata. Możesz w niej umieścić zdjęcia pięknych krajobrazów i bliskich osób, ale również skany pocztówek, biletów autobusowych itp. To wszystko sprawi, że oglądając swoją fotoksiążę cofniesz się w czasie i ponownie poczujesz się, jak na wakacjach.

Wybierz szablon dla swoich zdjęć 

Olemole oferuje rewelacyjne szablony fotoksiążek podróżniczych.Twarda oprawa, satynowy papier, i co najważniejsze, Twoje zdjęcia na okładce i każdej stronie! Taki fotoalbum to istne cudo, pełne kolorów i radości. Poniżej przykładowe szablony fotoksiążek podróżniczych.

Szablon „All inclusive”

fotoksiazka-podroznicza-2


Szablon „all inclusive” zawiera kolorowe grafikami na każdej stronie. To idealny szablon dla rodzin z dziećmi. Możecie w nim zamieścić zdjęcia z wakacji albo weekendowego wypadu poza miasto. Takim album można z dumą pokazać rodzinie i znajomym. Zobacz więcej.


Szablon „Podóż po Europie”

fotoksiazka-podroznicza-3


To jeden z najbardziej minimalistycznych szablonów Olemole. Idealny dla osób, które nie lubią kolorowych grafik i preferują prostą elegancję. W tym szablonie możesz umieścisz zdjęcia z każdej podróży.  Na białym tle pięknie będą prezentowały się szczególnie kolorowe zdjęcia, np. z egzotycznych krajów.  Zobacz więcej.


Szablon „Pustynna przygoda”

fotoksiazka-podroznicza-4


W tym szablonie tłem może stać się każde wykonane przez Ciebie zdjęcie. Taka fotoksiążka będzie więc bardzo spersonalizowana i niepowtarzalna. Tylko Ty będziesz mieć taki album. Zobacz więcej.


Mamy dla Ciebie niespodziankę!

Teraz SWOJĄ pierwszą fotoksiążkę podróżniczą możesz wykonać 50 % taniej!

Nie zwlekaj i  pobierz kod rabatowy.


Zobacz artykuły związane z podróżami na blogu Olemole:

 

Zaprojektuj fotoksiążkę podróżniczą. Kliknij.