Jesteście gotowi na walentynki?

Jak co roku zastanawiacie się, co podarować bliskiej osobie na walentynki? Przerabialiście już kwiaty, czekoladki albo biżuterię. Szukacie nowych pomysłów i jesteście otwarci na rozmaite propozycje? Jeżeli tak, to podpowiemy wam, co podarować ukochanej osobie na walentynki.

Sesja dla zakochanych

Proponujemy Wam abyście zaprosili ukochaną osobę do udziału w sesji zdjęciowej dla zakochanych. Coraz więcej profesjonalnych fotografów organizuje takie właśnie sesje, ale równie dobrze możecie ją zrealizować samodzielnie. Pamiętajcie, że sesja ma być przede wszystkim zabawą, a nie czymś męczącym i stresującym.

Zrealizujcie swoje marzenia i dobrze się bawcie. Możecie zrobić sesję w stylu ro­man­tycz­nym albo humorystycznym. Fotograf powinien Wam udostępnić różnego rodzaju gażety, a nawet przebrania, aby zdjęcia wyszły jak najlepiej. Jeżeli jednak fotograf nie posiada tego rodzaju akcesoriów, koniecznie przynieście je ze sobą, dzięki temu zdjęcia będą oryginalne.

Fotoksiążka w prezencie

Taką sesją na pewno zaskoczysz ukochaną osobę. Jednak jeszcze większą niespodziankę sprawisz jej, jeżeli ze zdjęć z sesji stworzysz fotoksiążkę. Tworzenie fotoksiążki to świet­na zabawa. Możesz wybrać szablon, który Ci się najbardziej podoba, a do każdego zdjęcia dodać opisy. Fotoksiążka to niezapomniana pamiątka, a jednocześnie cudowny prezent. W OleMole znajdziesz mnóstwo szablonów, które pozwolą Ci spersonalizować swoją fotoksiążkę. Niektóre z nich są proste i minimalistyczne, inne bardziej zwariowane. Możesz w nich dowolnie układać zdjęcia – stworzyć z nich ciekawą historię lub ułożyć zdjęcia w inny sposób.

Idealny prezent na walentynki

Fotoksiążka to idealny prezent, ponieważ jest wyjątkowa i niepowtarzalna. Nie ma dwóch takich samych fotoksiążek. To, jak będzie wyglądać zależy tylko od Ciebie. Twarda oprawa, satynowy papier, opisy, kolorowe grafiki i co najważniejsze Wasze zdjęcia. To wszystko sprawia, że fotoksiążka to idealny prezent na Walentynki dla ukochanej osoby. Nie zwlekaj i już teraz ściągnij darmowy program OleFoto. Dzięki niemu stworzysz niepowtarzalną fotoksiążkę. Projektowanie jej to świetna zabawa. Przekonaj się już teraz. Odwiedź OleMole.


Zdjęcie w nagłówku: flickr/stevefaeembra

Komentarze do Jesteście gotowi na walentynki?

  1. Byłem gotowy na walentynki był to super dzień ! 🙂

Możliwość komentowania jest wyłączona.