Fotoksiążka z Twojego ślubu

Fotoksiążka ślubna to piękna pamiątka – oryginalna i nie­pow­ta­rzal­na. Można ją stworzyć w bardzo prosty sposób. Odpowiednio zaprojektowany fotoalbum  ślubny odda nastrój i klimat to­wa­rzy­szą­cy wam w tym cudownym dniu.

W fotoksiążce ślubnej można umieścić zarówno zdjęcia z przygotowań do ślubu, ceremonii ślubnej, wesela, jak i sesji ślubnej. Urozmaicą je opisy i kolorowe grafiki. Co więcej Olemole oferuje rewelacyjne szablony fotoksiążek ślubnych.

1. Szablon „sesja na plaży” – charakteryzuje się delikatnym pudrowo-różowym tłem i białą grafiką na każdej stronie.

Szablon "sesja na plaży"

Szablon „sesja na plaży”

2. Szablon „ślubny magazyn” – w którym zdjęcia ułożone są blisko siebie (kafelkowo). Dodatkowo wzbogaca go biała grafika w rogu każdej strony.

Szablon "ślubny magazyn"

Szablon „ślubny magazyn”

3. Szablon „tradycyjne wesele” – to najbardziej kolorowy szablon z czterolistnymi koniczynkami i zielonymi ramkami.

fotoksiazka-z-twojego-slubu-03

Szablon „tradycyjne wesele”

Jak umieszczać zdjęcia w fotoksiążce ślubnej?

Zacznij od zdjęć z przygotowań do ślubu. Pani Młoda może pokazać, jak ubierała sukienkę, a Pan Młody, jak wiązał krawat. Możecie również umieścić zdjęcia sukienki, dodatków, np. biżuterii, spinek do mankietów itp.

fotoksiazka-z-twojego-slubu-04

Zdjęcia z przygotowań do ślubu

 

Później czas na zdjęcia z rodzicami podczas błogosławieństwa oraz zdjęcia z kościoła. Wybierzcie te, które wam się najbardziej podobają. Obowiązkowo w fotoksiążce muszą się znaleźć zdjęcia ze składania przysięgi i nakładania obrączek.

Zdjęcia z kościoła

Zdjęcia z kościoła

Jeżeli chodzi o zdjęcia z wesela to proponujemy wybrać zdjęcia zrobione w takich momentach, jak: pierwszy taniec, wznoszenie toastu, oczepiny i krojenie torta. Jeżeli macie wspólne zdjęcie z wszystkimi gośćmi, to również je zamieśćcie. Oczywiście w fotoksiążce nie może zabraknąć również zdjęć z zabawy.

Na koniec zostają zdjęcia z sesji ślubnej, ale równie dobrze możecie je umieścić w oddzielnej fotoksiążce. Wszystko zależy od was. Pamiętajcie, że Olemole oferuje 50% rabatu na drugą fotoksiążkę, więc warto skorzystać.

Zdjęcia z sesji ślubnej

Zdjęcia z sesji ślubnej