5 pomysłów na Mikołajkowe prezenty!

Mikołajki na dobre zagościły w całorocznym kalendarzu wydarzeń, których nie spo­sób pominąć. Szczególnie upodobały sobie je dzieci, ale również dorośli równie chęt­nie obdarowują się upominkami. Jeśli nie masz pomysłu na mikołajkowe pre­zen­ty, sprawdź kilka naszych propozycji.

1. Dla pięknego ciała

Zestaw kosmetyków zawsze sprawdzi się w roli prezentu. Postaraj się jednak kupić coś wyjątkowego. Unikaj kosmetyków, które obdarowywana osoba używa na co dzień. Na rynku dostępnych jest na przykład coraz więcej produktów naturalnych. Nie wszyscy jeszcze odkryli ich wysoką jakość. Dlatego w roli prezentu sprawdzą się wyśmienicie.

2. Kultura przez duże K

Praktycznym prezentem, z którym niemal zawsze trafimy w gust obdarowanego – pod warunkiem, że znamy jego upodobania – są upominki kulturalne w postaci książek, płyt z mu­zy­ką czy filmami. Każdy mól książkowy, audiofil i pasjonat kina będzie zadowolony z ta­kie­go prezentu.

3. Fotoksiążka przywracająca wspomnienia

Człowiek jest skonstruowany w taki sposób, że pielęgnuje w sobie wspomnienia. Chętnie sięga pamięcią szczególnie do przyjemnych chwil swojego życia. Wtedy też często wy­cią­ga rodzinne albumy lub przeszukuje pliki w komputerze.

Zdjęcia cyfrowe jednak to nie to samo, co fotografie na papierze – można je dotknąć, nieco bardziej poczuć magię tych wyjątkowych chwil, o których opowiadają. Chyba wszyscy lubimy te chwile. Dlatego jednym z najlepszych prezentów na Mikołaja jest fotoksiążka. Możesz ją skomponować poprzez stronę OleMole.pl i zamówić odpowiedni format.

4. Część garderoby

Mówi się, że kupując garderobę w prezencie, bardzo łatwo można „wtopić”. Wybranie czegoś wyjątkowego wymaga czasu oraz dobrej znajomości gustu obdarowywanego. Jeśli go znasz, na pewno uda znaleźć Ci się coś wyjątkowego.

5. Zrób coś sam

Prezenty od serca, które zrobiliśmy sami są najbardziej oryginalne. Wśród nich znajduje się także fotoksiążka. Skomponowanie fotoksiążki wymaga czasu i większej uwagi, a tak­że odrobiny estetycznego zmysłu. Każdy własnoręcznie zrobiony prezent jest o wiele bardziej ceniony. Cechuje go przede wszystkim indywidualizm. Zrób coś wyjątkowego, coś co sprawi, że obdarowana osoba poczuje, że zostało to stworzone specjalnie dla niej.

Odbierz rabat -45% na fotoksiążkę!


Zdjęcie w nagłówku: flickr/61423903@N06