6 idealnych prezentów na Dzień Ojca

23 czerwca wszyscy ojcowie obchodzą swoje święto. To już niedługo. A Ty nadal nie wiesz, co kupić swojemu tacie w prezencie? Podajemy 6 idealnych prezentów na Dzień Ojca.

Klasyka, która zawsze będzie na topie

Z ojcami zawsze jest ten sam problem. Każdy zastanawia się nad tym, co kupić, bojąc się nietrafionego prezentu. Nieśmiertelnymi pomysłami są z pewnością propozycje przedstawione poniżej. Wcale nie musisz wstydzić się braku kreatywności. Po prostu – to bardzo praktyczne prezenty.

1. Portfel

Przedmiot codziennego użytku. Musi być nie tylko przydatny, ale także może podkreślać prestiż posiadacza. Kup dobry portfel, wrzuć grosik na szczęście i dołącz swoje zdjęcie.

2. Krawat

Prezent tylko dla prawdziwych fanów krawatów. Jeśli Twój ojciec nie lubi krawata, a już tym bardziej muszki, to lepiej nie ryzykuj.

3. Koszulka z napisem

Jeżeli wiesz, że Twój tata ucieszy się na widok koszulki ze śmiesznymi napisami? Wybierz wyjątkowy t-­shirt, z wymyślonym przez siebie hasłem, np. Kocham Cię Tato!

Coś innego, ­ coś ciekawego

Uważasz, że powyższe prezenty są nudne i sztampowe? W takim razie możesz skorzystać z innych pomysłów.

1. Rodzinna fotoksiążka

Myślisz, że Twój tata to twardziel bez sentymentów? Przekonaj się. Podaruj mu fotoksiążkę ze zdjęciami całej rodziny. Wybierz te najlepsze, najbardziej radosne, tylko takie, które budzą najprzyjemniejsze wspomnienia. Fotoksiążkę w różnych formatach możesz zamówić na OleMole.pl. Album można zaprojektować w taki sposób, że będzie pasował do charakteru Twojego taty.

2. Jazda sportowym samochodem

Gwarantowane niezapomniane wrażenia. Jeżeli masz tatę, który kocha motoryzację i wyścigi, możesz razem z rodzeństwem zasponsorować mu jazdę sportowym samochodem po rajdowym torze. Takiego prezentu nie zapomni do końca życia.

3. SPA dla jego samochodu

Śmiejecie się z ojca, że samochód to jego kolejne dziecko? W takim razie czas zadbać porządnie o jego auto. SPA dla samochodu to strzał w dziesiątkę.