7 dowodów na to, że fotoksiążka jest lepsza od albumu

Mamy dla Ciebie 50% rabatu na fotoksiążkę. Zanim jednak odbierzesz rabat dowiedz się, dlaczego fotoksiążka jest lepsza od tradycyjnego albumu.

Rozejrzyjmy się dookoła. W dzisiejszych czasach każdą chwilę, każdy moment, każde wydarzenie dokumentujemy zdjęciem. Pozwalają nam na to smartfony i niewielkie aparaty kompaktowe. Coraz częściej sięgamy również po profesjonalny sprzęt. Zdjęcia zbieramy na nośnikach służących do przechowywania danych i rzadko do nich wracamy.

Zamiast zapominać o fotografiach, lepiej wybrać najlepsze z nich i stworzyć niezapomnianą pamiątkę dla siebie i swoich bliskich w postaci fotoksiążki. Dlaczego akurat fotoksiążka? Ponieważ jest lepsza od zwykłego albumu. Kilka argumentów, które namówią Cię do stworzenia swojej pierwszej fotoksiążki

1. Własna kompozycja zdjęć

W przeciwieństwie do zwykłego albumu w fotoksiążce możemy stworzyć własną kompozycję zdjęć. Nie ogranicza nas format albumu. W specjalnym programie wybieramy odpowiedni format fotoksiążki i do niej dostosowujemy całą kompozycję. Proces tworzenia fotoksiążki jest bardzo łatwy i nie trzeba znać się na grafice. Wystarczy odrobina fantazji. Resztę zrobi za Ciebie OleMole.pl.

2. Niestandardowa forma

W ofercie OleMole.pl mamy dużo niestandardowych rozmiarów fotoksiążek. Do wyboru masz fotoksiążki: Grande (portret i panorama), A4 (portret i panorama), kwadratowe (classic i premium) oraz kieszonkowe (mini i plus). Niezależnie od formatu fotoksiążki nie musisz specjalnie dopasowywać zdjęć, ponieważ wszystko zrobisz w programie do tworzenia fotoksiążek, który ściągniesz z naszej strony (OleFoto).

fotokasiazka-jest-lepsza-od-albumu-01

3. Stworzenie tematycznego szablonu z efektami

W OleFoto masz do wyboru 51 szablonów tematycznych, który możesz dopasować do swojej okazji. Wszystkie dostępne szablony Ole Mole znajdziesz tutaj.

4. Jest bardziej trwała

Fotoksiążki z OleMole.pl są solidnie i pięknie wykończone. Aby nadać swojemu albumowi wyjątkowego wyglądu, możesz wybrać spośród trzech opraw: miękkiej, twardej, twardej soft touch. Zdjęcia drukujemy na papierze bardzo dobrej jakości (papier satynowy 160g lub 250g). Jego zaletą jest niebywale duża gładkość powierzchni.

fotokasiazka-jest-lepsza-od-albumu-02

6. Dobra zabawa podczas tworzenia fotoksiążki

Komponowanie swojej pierwszej fotoksiążki może być dobrą zabawą dla całej rodziny. Wspólne przeszukiwanie zdjęć, wybieranie tych najciekawszych i tworzenie albumu przywróci dobre wspomnienia i rozbudzi wasze uśmiechy.

7. Doskonała na oryginalny prezent

Nie wiesz, co kupić bliskiej osobie na prezent? Stwórz dla niej indywidualną fotoksiążkę ze zdjęciami rodziny i przyjaciół. Z pewnością się wzruszy.

Mamy dla Ciebie 50% rabatu na pierwszą fotoksiążkę. Zapisz się do promocji i otrzymaj kod rabatowy na swoją pierwszą fotoksiążkę. Będzie to niezapomniana pamiątka dla Ciebie i Twoich bliskich. Pobierz kod teraz.