Bajkowy ślub na plaży

Ślub na plaży to marzenie wielu kobiet. Piękny krajobraz, cudowna atmosfera i niezapomniane przeżycie. Zdjęcia w takim plenerze muszą się udać. Można zrobić je podczas zachodu słońca, w wodzie, na piasku albo na molo. Zresztą zobaczcie sami. 

Ceremonia ślubna na plaży

Ceremonia ślubna na plaży wygląda zjawiskowo. Biały baldachim, pod nim para młoda, a w tle błękitne morze. Wyobraź sobie szum wody, powiew świeżej bryzy i piasek pod stopami. Ślub w takim miejscu, to wyjątkowe przeżycie nie tylko dla pary młodej, ale również dla gości.

wesele na plaży

źródło: flickr/Ryan.G.Smith

Wcale nie jest trudno zorganizować ślub na plaży. Obecnie jest wiele firm, które specjalizują się w organizowaniu takich wesel. Można np. wyjechać do Grecji albo do Chorwacji i tam powiedzieć sobie „tak”. Wiele par decyduje się na takie rozwiązanie, ponieważ w tych krajach gwarantowana jest ciepła i słoneczna pogoda.

ślub na plaży

źródło: flickr/Ryan.G.Smith

Romantyczy pocałunek

Plaża, morze i miłość w powietrzu. Okoliczności są jak najbardziej romantyczne. Aż się prosi o zdjęcia z czułym pocałunkiem małżonków. Takie zdjęcia wykonuje się podczas każdej sesji ślubnej, ale na plaży są one zdecydowanie bardziej romantyczne i bajkowe.

pocałunek na plaży

źródło: flickr/Ryan G. Smith

Fotograf powinien skupić się głównie na parze młodej, ale nie może zapominać o pięknym krajobrazie, który również musi być widać na zdjęciu. Sesja na plaży, to nie tylko woda i piasek. Jako element scenografii można wykorzystać molo, wydmy porośnięte wysoką trawą, skały itp.

sesja ślubna na plaży

źródło: Ryan G. Smith

Czas na zabawę

Plaża wyzwala w każdym wakacyjny nastrój. Po stresie związanym z ceremonią ślubną, pora się trochę wyluzować. Wszelkie pomysły na dobrą zabawę są dozwolone, od zabawy w berka, po kąpiel w morzu.

zabwa na plaży

źródło: flickr/Ryan G. Smit

sesja zdjęciowa na plaży

źródło: flickr/Ryan G. Smith

Takie wyjątkowe zdjęcia najlepiej umieścić w fotoksiążce. Twarda oprawa i satynowy papier to właściwa oprawa dla pięknych fotografii. Zobacz, jak stworzyć fotoalbum ślubny.


zdjęcie w nagłówku – źródło: flickr/JW. Marriot Guanacaste