Cud narodzin – zatrzymaj najpiękniejsze chwile w fotoksiążce

Piękne chwile, wzruszenia, radości – te emocje wywołuje cud narodzin. Z pewnością posiadasz już dziesiątki zdjęć swojej pociechy. A może by tak wydać je w ciekawej formie? Idealna będzie fotoksiążka formatu A4.

Fotoksiążka A4 – idealny format

OleMole.pl przygotowało dla świeżo upieczonych rodziców cudowną niespodziankę. Ale o tym za chwilę. Najpierw opowiemy Wam o naszym sztandarowym produktem – fotoksiążce A4. Co przemawia na korzyść takiej fotoksiążki? Przede wszystkim to, że mimo swojej wielkości jest ona bardzo „zgrabna” i lekka. OleMole.pl posiada w ofercie fotoksiążki formatu A4 w dwóch rodzajach:

  • A4 Portret – rozmiar: 210 x 280 mm
  • A4 Panorama 280 x 210 mm

Po wybraniu formatu fotoksiążki, który najbardziej Ci odpowiada kolejną kwestią jest wybór rodzaju oprawy, która nada Twojemu albumowi wyjątkowego wyglądu. Do wyboru masz:

  • oprawę miękką
  • oprawę twardą
  • oprawę twardą Soft Touch

Tego rodzaju detale, jak wybranie formatu fotoksiążki oraz dobór oprawy rzutują na wyglądzie całego albumu. Warto więc wcześniej zdecydować o tym, jaki efekt chcielibyśmy uzyskać.

60% ­ mega rabat dla Ciebie

OleMole.pl ma dla wszystkich rodziców bardzo dobrą wiadomość. Do końca 2015 roku aktualna będzie promocja 60% zniżki. Do odbioru rabatu uprawnieniu są wszyscy rodzice, którzy posiadają książeczki zdrowia dziecka.

cud-narodzin-02

Odszukaj więc książeczkę zdrowia Twojego dziecka, zbierz swoje ulubione zdjęcia z ciąży i pociechy zaraz po porodzie, pierwszym karmieniu i powrocie do domu i skorzystaj z promocji. Szegóły promocji znajdziesz tutaj.

Przez wszystkie etapy tworzenia i zamówienia fotoksiążki przeprowadzi Cię specjalny program OleFoto dostępny na naszej stronie internetowej.