Fotoksiążka ciążowa

Ciąża to fascynujący fragment życia niemal każdej kobiety. Dziewięciomiesięczny czas oczekiwania na dziecko wręcz dopomina się o udokumentowanie go zdjęciami. Najlepiej w wyjątkowej formie, jaką jest fotoksiążka ciążowa.

Fotograficzny dziennik ciążowy

Kobiety w ciąży zadowolone ze swojego stanu uwielbiają fotografować zmieniające się z tygodnia na tydzień swoje ciało. Teraz to brzuch jest głównym obiektem zainteresowania i on najczęściej jest eksponowany w kadrze. Ale nie tylko.

fotoksiazka-ciazowa-01

Wraz z momentem, kiedy kobieta dowiaduje się, że jest w ciąży, kompletuje zdjęcia z usg, wyposaża dziecięcy kącik dla oczekiwanego dziecka, a i niejednokrotnie prowadzi ważne przełomowe zapiski rejestrujące wiek dziecka, jego wagę i wzrost. Także i one mogą stać się interesującym obiektem do zapisu fotograficznego. Wystarczy tylko odrobina inwencji twórczej i ciekawego pomysłu np. fotografie przyszłej mamy albo obojga rodziców z niemowlęcymi gadżetami.

fotoksiazka-ciazowa-02

Jeśli przyszli rodzice lubią ład i porządek, wówczas na pamiątkę z okresu ciąży mogą stworzyć sobie i przyszłym dziadkom w prezencie chronologiczny dziennik ciążowy w formie fotoksiążki, jaką oferuje OleMole.pl. Tu w inspirującej szacie graficznej stworzą jedyną w swoim rodzaju pamiątkę z okresu ciąży.

Profesjonalna sesja brzuszkowa

Wiele par oczekujących dziecka pragnie ten wyjątkowy czas oddać w ręce pro­fe­sjo­na­lis­tów. Tzw. sesje brzuszkowe należą już do dosyć popularnych usług wielu studiów fo­to­gra­ficz­nych. Do takiej sesji jednakże trzeba się bardzo dobrze przygotować.

fotoksiazka-ciazowa-03

Po pierwsze: sesje ciążowe spełnią swą rolę, gdy brzuch kobiety jest wyraźnie widoczny. Najlepiej więc wybrać się do fotografa między 7. a 8. miesiącem ciąży.

Po drugie: ustalicie z fotografem, jakiego typu zdjęcia preferujecie: bardziej intymne, nostalgiczne, czy też niezupełnie poważne z zabawnymi ujęciami

Po trzecie: dobierzcie odpowiednią odzież. To szczególnie dotyczy kobiety, która na zdjęciach w tego typu sesjach powinna wyraźnie eksponować brzuch, w końcu to on będzie głównym bohaterem fotografii.

fotoksiazka-ciazowa-04

Po czwarte: wyposażcie się w przedmioty, które symbolizują odmienny stan kobiety, np. test ciążowy, zdjęcia usg, kalendarz, smoczek itd. (tu liczy się inwencja twórcza przyszłych rodziców). Każda kobieta przeżywa stan ciąży odmiennie, więc każda sesja powinna mieć indywidualny charakter. Ta wyjątkowa sesja zasługuje na wyjątkową pamiątkę, jaką jest wysokiej jakości fotoksiążka ciążowa OleMole.pl.