Fotoksiążka dla maluszka

Dzieci to największy skarb rodziców. Okazywana miłość i pieszczoty, które nie mają końca.Uśmiechy i płacz przez cały dzień i całą noc. Pierwsze wielkie sukcesy i nie­wielkie porażki. O tym wszystkim każdy rodzic chciałby pamiętać jak najdłużej. Każdy z nas może zatrzymać pamięć o tych cudownych chwilach. Wystarczy stworzyć fotoksiążkę.

Specjalne szablony na fotoksiążki dla maluszka

Pomysłów na fotoksiążkę dla maluszka możesz mieć bez liku. OleMole przygotowało dla Ciebie i Twojej pociechy specjalne szablony. Na tej stronie odkryjesz osiem wyjątkowo ślicznych szablonów. Dzięki nim zrobisz fotoksiążkę pełną kolorów i radości.

fotoksiazka-dla-maluszka-01

Co zrobić, żeby fotoksiążka dla maluszka była wyjątkowa?

1. Wymyśl własną historyjkę

Fotoksiążka dla maluszka nie musi składać się z samych zdjęć. Wymyśl jakąś historyjkę alboopowiedz to, co naprawdę się wydarzyło. Zacznij od narodzin, imienia, pieszczotliwych zdrobnień, jakimi wraz z mężem określasz wasze dziecko. Nie zapomnij o dacie urodzenia, długości ciała i wadze. Możesz również opowiedzieć o tym, co działo się przed narodzinami, np. kiedy poznaliście płeć, czy miałaś apetyt na coś szczególnego itp.

fotoksiazka-dla-maluszka-02

 

Fajnie jeśli dołączysz zdjęcia z USG. Wspomnij też o pierwszych słowach wypowiedzianych przez maluszka. Do tego rodzaju zdjęć doskonale sprawdzą się szablony Ole Mole: „Jak z obrazka” „Klasycznie chłopiec / dziewczynka”, ale też „Wspomnienia z ciąży”.

fotoksiazka-dla-maluszka-03

2. Wybierz konkretne zdjęcia

Możesz postawić na konkretny temat fotoksiążki. Może to być fotoksiążka z wakacji, świąt albo wyjazdu do babci. Wszystko zależy od Twojej wyobraźni. Fotoksiążki tematyczne pięknie prezentują się na półce z książkami. Stworzysz w ten sposób wyjątkową biblioteczkę.

fotoksiazka-dla-maluszka-04

3. Opracuj drzewo genealogiczne

Nie musisz sięgać pamięcią bardzo daleko. Wystarczy, że pokażesz „rodzinne drzewo” od pokolenia dziadków do współczesności. Dodaj zdjęcia rodziny i wykorzystaj je w projekcie. To tylko niektóre z wielu pomysłów, które możesz wykorzystać. A może masz znacznie ciekawsze pomysły? Jeżeli tak, napisz o nich w komentarzu 🙂