Fotoksiążka – dobra jakość jest najważniejsza!

Fotoksiążki to nie tylko zwykłe albumy ze zdjęciami. To skarbnica wspomnień, którą należy pielęgnować. Warto więc zadbać o to, aby fotoksiążka była wykonana solidnie. Nie od dziś wiadomo, że dobra jakość jest najważniejsza. Dowiedz się więc, jak zrobić dobrą fotoksiążkę.

Dobrej jakości fotoksiążka, to pamiątka na lata!

Dobrze wykonana fotoksiążka będzie cieszyła oko przez długie lata. Stawiając na wysokiej jakości druk, kontrolę jakości i elegancką oprawę, można bać pewnym, że otrzymasz produkt najlepszej jakości. Nie warto iść na łatwiznę i zamówić tzw. „byle co”. Wielość formatów i typów okładek, jak również szeroka gama szablonów sprawi, że własna lub podarowana komuś bliskiemu fotoksiążka może zyskać indywidualny charakter.

fotoksiążka dobrej jakości

Własnoręcznie skomponowana dobrej jakości fotoksiążka, będzie odzwierciedlać przeżycia Twoje i Twoich bliskich. Oto kilka wskazówek, na co zwracać uwagę wybierając dobrej jakości fotoksiążkę.

1. Okładka

Fotoksiążka musi mieć trwałą oprawę. Najlepiej jeśli jest wykonana solidnie, a do tego jest elegancka. W OleMole dostępne okładki to:

  • oprawa miękka – to klasyczne wykończenie, jest elastyczne i wygodne.
  • oprawa twarda – jest wytrzymała i elegancka.
  • oprawa twarda Soft Touch – to połączenie wytrzymałości z subtelnością. Jest miękka i przyjemna w dotyku – podbita delikatną pianką.

2. Jakość zdjęć

Aby fotoksiążka robiła wrażenie musi zawierać wyjątkowej jakości zdjęcia – żywe i na­sy­cone kolorami. Pamiętajmy, że to, jak projekt fotoksiążki wygląda na komputerze, niekoniecznie przełoży się na jej rzeczywisty wygląd. Wszystko zależy od papieru z jakiego wykonana jest fotoksiążka. Jakość i prestiż wydruku podnosi satynowy papier, który oferujemy w OleMole.

3. Format

Fotoksiążki występują w różnych formatach. Najpopularniejszym jest A4 (ok. 21×30 cm), jednak dużo lepiej prezentują się fotoksiążki w formatach kwadratowym lub poziomym (tzw. pejzaż). Duże formaty idealnie nadają się na prezent, jak np. fotoksiążka Grande Portret, najbardziej spektakularna spośród wszystkich fotoksiążek w OleMole.

format fotoksiążki

4. Szycie

Wybierając fotoksiążkę warto zwrócić również uwagę na sposób, w jaki połączone są ze sobą poszczególne kartki. Klejone albumy szybko się rozpadną, a podczas przeglądania kartki mogą po prostu wypaść. Dlatego w OleMole stawiamy na solidne szycie, które gwarantuje jakość i trwałość na lata. Takie fotoksiążki są bardzo wytrzymałe.