Fotoksiążka: dobre podsumowanie roku

Każdy z nas ma jakieś postanowienie na nowy rok. Jedni rzucają palenie, inny postanawiają wziąć się za swoją formę fizyczną, jeszcze inni chcą być bliżej swojej rodziny. Zanim zmienicie swoje życie – czego oczywiście życzymy – warto pod­su­mo­wać bieżący rok. W jaki sposób?

Zrób porządek na komputerze

Koniec roku to dobry czas na przejrzenie zdjęć zalegających na komputerze. Zimowa aura nie sprzyja dobremu samopoczuciu, ale zdjęcia pozwolą Ci przywrócić wspomnienia z całego bieżącego roku. Może będą to niezapomniane chwile spędzone z rodziną lub miłością swojego życia. Może będą to prace plastyczne Twojej pociechy, która rośnie jak na drożdżach. Może będą to wakacje, które w tym roku przeżyliście. A może jeszcze coś innego. Przyznaj, że sporo tego było. Na komputerze masz tyle zdjęć, że nigdy nie oglądasz wszystkich. Znając życie w Twoich folderach panuje bałagan. Jeśli masz pomysł, żeby wywołać niektóre z tych zdjęć, zrób coś bardziej kreatywnego. Polecamy stworzenie fotoksiążki w OleMole.pl.

Podsumuj rok fotoksiążką

Proces tworzenia fotoksiążki jest bardzo prosty. Swoją fotoksiążkę podsumowującą rok skomponuj razem z całą rodziną, przyniesie wam to wiele radości. Sam proces tworzenia opiera się jedynie na wcieleniu w życie Twojej wizji za pomocą specjalnego programu dostępnego na stronie olemole.pl. Możesz zdecydować o każdym szczególne swojej fotoksiążki podsumowującej bieżący rok. Instalując dostępny na stornie program OleFoto wybierzesz własną okładkę, wymyślisz układ zdjęć, ilość stron, dodasz odpowiednie tło, a także dodasz swoje opisy zdjęć.

fotoksiążka

W OleMole.pl dostępne są szablony tematyczne, dzięki którym szybko przygotujesz atrakcyjny wizualnie fotoalbum. Szablony są uniwersalne i pasują do wielu okazji. Oprogramowanie OleMole.pl nie narzuca specjalnego stylu, więc masz okazję zaprojektować indywidualną fotoksiążkę i stworzyć profesjonalną przestrzeń dla swoich wspomnień. Przeglądając fotoksiążkę z najważniejszymi momentami z bieżącego roku, śmiało stwierdzisz, że to był bardzo udany rok. Życzymy Ci by ten nadchodzący był równie dobry.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *