Fotoksiążka: dobre podsumowanie roku

Każdy z nas ma jakieś postanowienie na nowy rok. Jedni rzucają palenie, inny postanawiają wziąć się za swoją formę fizyczną, jeszcze inni chcą być bliżej swojej rodziny. Zanim zmienicie swoje życie – czego oczywiście życzymy – warto pod­su­mo­wać bieżący rok. W jaki sposób?

Zrób porządek na komputerze

Koniec roku to dobry czas na przejrzenie zdjęć zalegających na komputerze. Zimowa aura nie sprzyja dobremu samopoczuciu, ale zdjęcia pozwolą Ci przywrócić wspomnienia z całego bieżącego roku. Może będą to niezapomniane chwile spędzone z rodziną lub miłością swojego życia. Może będą to prace plastyczne Twojej pociechy, która rośnie jak na drożdżach. Może będą to wakacje, które w tym roku przeżyliście. A może jeszcze coś innego. Przyznaj, że sporo tego było. Na komputerze masz tyle zdjęć, że nigdy nie oglądasz wszystkich. Znając życie w Twoich folderach panuje bałagan. Jeśli masz pomysł, żeby wywołać niektóre z tych zdjęć, zrób coś bardziej kreatywnego. Polecamy stworzenie fotoksiążki w OleMole.pl.

Podsumuj rok fotoksiążką

Proces tworzenia fotoksiążki jest bardzo prosty. Swoją fotoksiążkę podsumowującą rok skomponuj razem z całą rodziną, przyniesie wam to wiele radości. Sam proces tworzenia opiera się jedynie na wcieleniu w życie Twojej wizji za pomocą specjalnego programu dostępnego na stronie olemole.pl. Możesz zdecydować o każdym szczególne swojej fotoksiążki podsumowującej bieżący rok. Instalując dostępny na stornie program OleFoto wybierzesz własną okładkę, wymyślisz układ zdjęć, ilość stron, dodasz odpowiednie tło, a także dodasz swoje opisy zdjęć.

fotoksiążka

W OleMole.pl dostępne są szablony tematyczne, dzięki którym szybko przygotujesz atrakcyjny wizualnie fotoalbum. Szablony są uniwersalne i pasują do wielu okazji. Oprogramowanie OleMole.pl nie narzuca specjalnego stylu, więc masz okazję zaprojektować indywidualną fotoksiążkę i stworzyć profesjonalną przestrzeń dla swoich wspomnień. Przeglądając fotoksiążkę z najważniejszymi momentami z bieżącego roku, śmiało stwierdzisz, że to był bardzo udany rok. Życzymy Ci by ten nadchodzący był równie dobry.