Fotoksiążka jako kronika rodzinna

Fotograficzne albumy rodzinne to obowiązkowe pamiątki, które znajdziemy w do­mach każdej niemal rodziny. Lubimy do nich wracać, pokazywać młodszym pokoleniom starszych członków familii. Ubarwiamy prezentacje fotografii rodzinnymi historiami. Pamięć jednak jest zawodna, zdjęcia niszczeją i za parę lat być może trudno będzie odgadnąć, czy na zdjęciu to stryj ze strony męża, czy pradziadek ze strony mamy. A co gdyby ocalić rodzinne pamiątki fotograficzne i ze­brać w trwa­łej formie, jaką jest fotoksiążka OleMole.pl?

Rodzinna historia w formie fotoksiążki

Moda na tworzenie drzew genealogicznych powróciła. Współczesne techniki pozwalają amatorom rodzinnych historii w ciekawszy niż dotąd sposób odtworzyć i za­re­je­stro­wać dzieje rodziny. Jeśli lubisz powracać pamięcią do dawnych czasów swojej rodziny lub zbierasz pamiątki po swoich przodkach, to czas by je wszystkie zamieścić w jednym miejscu. Zaprojektuj prawdziwe drzewo genealogiczne swojej rodziny. Z pomocą przyjdzie Ci program do projektowania fotoksiążek na OleMole.pl.

Nie tylko zdjęcia

Album rodzinny w postaci fotoksiążki nie musi zawierać tylko zdjęć z podpisami i da­ta­mi. Pomysłów na stworzenie fotograficznej opowieści o rodzinie jest bez liku! Wystarczy, że zbierzesz stare dokumenty świadczące o pochodzeniu, akty narodzin, ślubów i in. Następnie je zeskanujesz i zamieścisz na kartach fotoksiążki. A może któryś z człon­ków rodziny jest autorem wierszy, piosenek, albo miał charakterystyczne powiedzonko lub posiadał inne cechy? Te również warto wziąć pod uwagę. Wszystko to może stać się częścią interesującego albumu rodzinnego, który każdy będzie oglądał z uś­mie­chem.

Trwała pamiątka

Zbliżają się w Twojej rodzinie okrągłe jubileusze? Fotoksiążka prezentująca dzieje rodziny to bezkonkurencyjny prezent rocznicowy dla solenizanta z Twojej rodziny. Jest tym bardziej godny polecenia, gdyż ma trwałą formę, dzięki której pozwala zachować niszczejące już dokumenty na dłużej. Zapraszamy do zaprojektowania jedynej w swoim rodzaju fotoksiążki na OleMole.pl.