Fotoksiążka na koniec roku szkolnego

Pamiętacie jeszcze uczucie, które towarzyszy podczas zbliżających się wakacji? Przyznajcie, że chętnie wrócilibyście do lat szkolnych i z ochotą oddalibyście się dwumiesięcznemu lenistwu. 

Teraz, obserwując nasze dzieci, wspominamy te piękne czasy dzieciństwa. Mimo upływu lat właściwie nic się nie zmieniło w tej kwestii. W ostatnim dniu roku szkolnego uczniowie otrzymują od nauczyciela dyplom, natomiast uczniowie w podzięce za dobrą naukę i opiekę przekazują swojemu wychowawcy podarunek.

Niekomfortowe podarunki

Tym podarunkiem w większości przypadków są kwiaty, kawa czy czekoladki. Zdarza się, że rodzice dzieci składają się na jakiś droższy gadżet. Tego rodzaju podarunki, to już przeżytek. Coraz częściej można spotkać opinie potępiające wręczanie prezentów nauczycielom. I chyba nikt się temu już nie dziwi, tym bardziej jeśli prezenty są przesadne i przypominają łapówkę.

Niekomfortowo czują się z tym również sami nauczyciele. To bardzo kłopotliwa sytuacja, kiedy dostaje się od uczniów drogi prezent. Co w takim razie dzieci powinny podarować swojemu wychowawcy?

Fotograficzny prezent

Zupełnie niezobowiązującym podarkiem będzie fotoksiążka przygotowana przez uczniów. Tego rodzaju podarunek zresztą mogą sobie również zasponsorować rodzice uczniów. W fotoksiążce warto umieścić przyjemne wydarzenia z życia klasy, apele, wycieczki, zdjęcia grupowe. Taki fotograficzny album pozostanie w naszych domach na dłużej i w każdej chwili będzie można do niego sięgnąć, aby powrócić do przyjemnych chwil z czasów szkolnych.

Jak przygotować fotoksiążkę na zakończenie roku szkolnego?

Porządną fotoksiążkę można wykonać na stronie OleMole.pl. Warto wcześniej z rodzicami uczniów uzgodnić format takiego albumu i w kilka osób wybrać najlepsze zdjęcia, nie zapominając o tym, aby przypadkiem nie pominąć któregoś z dzieci. Fotoksiążka ma być reprezentatywna i przedstawiać całą klasę w pozytywnym świetle.

Po wybraniu zdjęć wystarczy wejść na stronę OleMole.pl i wybrać interesujący nas format albumu. Fotoksiażkę przygotujemy w programie OleFoto, który można ściągnąć ze strony. Znajdziemy w nim kilka szablonów do wyboru, które ułatwią nam przygotowanie graficzne fotoksiążki. Następnie zamawiamy album w odpowiedniej ilości i opłacamy wykonanie. Później pozostaje nam czekać na fotoksiążkę.

Sprawdzony prezent

O tym, że fotoksiażka jest najlepszym prezentem, jaki uczniowie mogą podarować swojemu wychowawcy, przekonali się nasi wcześniejsi klienci. Wszyscy przyznają, że nigdy nie widzieli równie zadowolonego i wzruszonego nauczyciela.

Tylko teraz możecie skorzystać ze spacjalnej promocji na fotoksiążkę szkolną. Pobierz kod na -60 % rabatu. Teraz!