Fotoksiążka na zakończenie roku szkolnego

Zbliża się koniec roku szkolnego. Z pewnością obfitował on w wiele ciekawych wydarzeń: wycieczki szkolne, spotkania z przyjaciółmi, dyskoteki i bale, stresujące egzaminy, wspólne zabawy na przerwach itp. Każdego ze szkołą łączy wiele wspomnień i mimo, że często na szkołę narzekamy, to bez niej byłoby nudno. Te najprzyjemniejsze wspomnienia warto umieścić w fotoksiążce.

Fotoksiążka klasowa

Fotoksiążka może zastąpić tradycyjną kronikę klasową. Jeżeli macie zdjęcia z wycieczek, spotkań klasowych i świąt, koniecznie umieśćcie je w takim albumie. Do każdej fotografii można dodać opis, dzięki czemu zawsze będziecie wiedzieć, kto jest na zdjęciu i czego dotyczyło dane wydarzenie. Fotoksiążkę szkolną najlepiej ogląda się po latach. Można wówczas wrócić do pięknych wspomnień.

wycieczka szkolna

flickr.com/photos/orangeacid

Fotoksiążkę dokumentującą życie klasy, warto tworzyć co roku. W ten sposób powstanie cudowna biblioteczka. Po latach zobaczycie, jak się zmieniliście i na pewno z trudem będzie wam rozpoznać niektóre osoby. Pomyślcie z jakim wzruszeniem będziecie oglądać te albumy, już jako dorośli ludzie:)

Im więcej osób zdecyduje się na zamówienie fotoksiążki, tym większe otrzymacie korzyści:) W Olemole zamawiając kilka kopi tej samej fotoksiążki, cena zostaje zredukowana o 50%. Tutaj możecie pobrać kod zniżkowy.

Kod zniżkowy na drugą i kolejne fotoksiążki

klasa szkolna

flickr.com/photos/pasteler0/

Fotoksiążka dla nauczyciela

Fotoksiążka to również wspaniały pomysł na prezent dla nauczyciela na zakończenie roku szkolnego. Jeżeli nie chcecie po raz kolejny wręczać wychowawcy kwiatów albo pragniecie zaskoczyć go naprawdę oryginalnym prezentem,  to fotoksiążka będzie idealna. Chętnie obejrzy on zdjęcia ze swoimi uczniami w tak wyjątkowej oprawie. Zamieśćcie tam nie tylko zdjęcia z wycieczek i oficjalnych spotkań, ale również zdjęcia z życia klasy – je zawsze ogląda się z największym uśmiechem na twarzy:)

flickr.com/photos/mbeo52/

flickr.com/photos/mbeo52/


zdjęcie w nagłówku: flickr.com/photos/wiphey/59523133/in/photostream/