Fotoksiążka sylwestrowa

Za chwilę pożegnamy stary rok. Nie ważne, w jaki sposób będziesz go żegnał, czy to będziesz na balu, w centrum miasta, czy na stoku narciarskim. Każdą taką chwilę warto zarejestrować na zdjęciu. Zobacz, co zrobić, żeby stworzyć piękne sylwestrowe fotografie, a potem skomponować je w cudowną fotoksiążkę.

Jak fotografować sylwestrową imprezę?

Na pewno podczas sylwestrowej imprezy będziemy chcieli fotografować tańczące osoby. Przy zdjęciach dynamicznych musimy uważać na rozmycie obrazu, które jest skutkiem ruchu w kadrze. Można to jednak wykorzystać. Uchwycenie dynamiki tańczących osób na Twoich zdjęciach będzie ich największym atutem. Spróbuj uchwycić ręce i nogi w ruchu, wówczas głowa pozostanie nieporuszona.

Dystans i refleks

Zacznijmy od tego, że każdy fotograf amator chce zrobić dobre zdjęcia fajerwerków. Ważne w tego rodzaju zdjęciach jest to, aby zachować odpowiedni dystans. Najlepiej będzie jeśli oddalisz się nieco od miejsca wystrzeliwania sztucznych ogni. W ten sposób dokładnie ujmiesz całość pokazu. Udanemu zdjęciu fajerwerków sprzyja statyw. Drżące ręce są Twoim największym wrogiem.

fotoksiazka-sylwestrowa-01

Sylwestrowa fotoksiążka nie może obyć się bez zdjęć z pokazu fajerwerków. Zanim zaczniesz jednak robić zdjęcia, ustaw aparat na tryb manualny („M”). Nie zapomnij o dobrym ustawieniu przesłony, którą wyregulujesz w zależności od mocy podniebnych błysków. Dobrą kolorystykę zdjęć uzyskasz, wykorzystując odpowiednie ustawienie balansu bieli.

Ostatnie przymiarki

Po sylwestrowej sesji fotograficznej nadchodzi czas, który każe zebrać owoce swojej pracy. Dokładnie przejrzyj wszystkie zdjęcia. Wybierz najlepsze z nich. Tylko pod żadnym pozorem nie chowaj ich na komputerze. Lepiej wydać najlepsze z nich w postaci fotoksiążki w OleMole.pl.

Zamiast tableta czy laptopa prawdziwa fotoksiążka doskonale spełni swoją rolę. Przygotowane przez Ciebie w odpowiednim szablonie, opatrzone odpowiednimi opisami będą przypominać Ci o miłych chwilach. Na OleMole.pl są dostępne różnego rodzaju formaty w różnych cenach, więc możesz podarować bliskim znajomym lub rodzinie owoc swojej sylwestrowej pracy. Fotoksiążka sylwestrowa to także świetny prezent podarowany na każdą okazję.