Fotoksiążka w prezencie na Mikołajki!

Święta zbliżają się wielkimi krokami. Ani się obejrzysz, a na karcie kalendarza pojawi się 6 grudnia, czyli popularne „Mikołajki”. Warto już teraz zastanowić się nad prezentem dla najbliższych.

Zaskocz pomysłowością

Jeśli nadal nie masz pomysłu na mikołajkowy prezent, chętnie pomożemy Ci dokonać właściwego wyboru. Odpowiednie podarunki wyrażają często to, czego nie da powiedzieć się słowami. Pokazują, jak silne jest uczucie i więź między dwiema osobami czy całą rodziną.

Pamiętaj, że prezent na Mikołajki nie musi być wcale drogi. Najważniejsze, żeby był pomysłowy i zaskakujący. Zrezygnuj z pomysłów na skarpety, kapcie i innego „oklepane” prezenty.

Kolekcja zdjęć wzruszy każdego

Każdy kto otrzyma od bliskiej swemu sercu osoby wyjątkowy prezent, będzie czuł się naprawdę kochany. Jednym z takich pomysłów jest fotoksiążka w prezencie na Mikołajki. To, co możesz wyrazić przez taki prezent jest bezcenne. Nowoczesny fotoalbum może być wypełniony zdjęciami obrazującymi miłości, przyjaźni i bliskości. Odpowiednio opisana kolekcja zdjęć może być również wzbogacona szczerymi słowami wstępu.

Fotoksiążka w prezencie na Mikołajki szczególnie spodoba się kobietom o typie romantyczki. Mężczyzna, który podaruje taki prezent swojej kobiecie udowodni, że jest pomysłowy i stać go na znacznie więcej niż świąteczny zestaw z kosmetykami.

Jak to zrobić?

Fotoksiążkę w prezencie na Mikołaja można zamówić w OleMole. Zanim przystąpisz do komponowania fotoksiążki, wybierz dokładnie zdjęcia, które chcesz umieścić w albumie. Z pewnością ułatwi Ci to późniejsze komponowanie całości. Następnie można pobrać darmowy program do układania zdjęć w specjalnych szablonach, które pozwolą stworzyć elegancką oprawę. W programie można określić rodzaj i wielkość fotoksiążki oraz wybrać odpowiednią grafikę, która najbardziej będzie pasowała do Twoich zdjęć.

Wyjątkowa okazja!

Teraz możesz zamówić wyjątkową fotoksiążkę Grande Portret taniej o 60%. Dowiedz się więcej tutaj


zdjęcie w nagłówku: flickr/zanastardust/