Fotoksiążka z ferii zimowych

Ferie zimowe to rewelacyjny czas, szczególnie dla dzieci. Wolne od szkoły i obowiązków, sanki, śnieg i dobra zabawa. To również czas, kiedy pstrykamy mnóstwo zdjęć. A co później? Niech nie zalegają na komputerze! Zróbcie z nich fotoksiążkę 🙂

W przeciągu całego roku są dwie pory, które najbardziej odpowiadają dzieciakom. To czas wolny od szkolnych obowiązków, czyli letnie wakacje oraz ferie zimowe. W tym wyjątkowym czasie dzieci cieszą się wolnymi chwilami spędzonymi poza szkołą. Rodzice starają się im jak najbardziej uatrakcyjnić wolny czas. Bardzo często wspólne chwile dokumentują na fotografiach.

fotoksiążka z wakacji

Fotoksiążka z ferii zimowych

Ostatnie dni ferii spędź z dzieckiem na wybraniu najlepszych zdjęć ze wspólnego wypoczynku. Lepiej od razu przejrzeć i zdecydować, co z nimi zrobić. Wiecie, jak to jest zazwyczaj. Kończą się ferie, rzucasz aparat i zapominasz o zimie. Przychodzi wiosna albo lato, wyciągasz sprzęt i przypominasz sobie, że zimą robiliście sobie fajne zdjęcia.

Co z nimi zrobić? Stwórz fotoksiążkę. Do łask wracają wszelkiego rodzaju albumy z fotografiami. Można pozwolić sobie na odrobinę luksusu i swoje ulubione zdjęcia zebrać w inspirującej fotoksiążceMamy dla Ciebie dwa pomysły, co zrobić, żeby fotoksiążka ze zdjęciami z ferii zimowych była interesująca.

1. Ułóż historyjkę

Wykażcie się kreatywnością. Nie jesteście zobowiązani do tego, żeby zdjęcia układać w ko­lej­ności zadanej przez numerator aparatu. Spróbuj z dzieckiem wybrać Waszym zdaniem najciekawsze zdjęcia i ułożyć je w ciekawą lub zabawną historyjkę. Wymyślcie dla swojej fotoksiążki odpowiedni tytuł. W OleMole.pl, układając zdjęcia w fotoksiążce będziecie mieli możliwość dodania opisu do każdego zdjęcia z osobna. Burząc naturalną kolejność, możesz stworzyć coś nowego.

2. Według wyznaczonego porządku

Tworząc fotoksiążkę ze zdjęciami z ferii zimowych możesz również inaczej po­sor­tować fotografie. Zastosuj wedle uznania jeden z dwóch porządków:

  • chronologiczny – w głównej roli pokaż upływający czas. Nie będziecie mieli z tym problemu, jeśli np. byliście na wycieczce,
  • tematyczny – może wypatrywaliście śladów dzikich zwierząt w lesie lub kolekcjonowaliście kolejne „górki”, na których zjeżdżaliście na sankach? To wszystko może być waszą inspiracją.

Jeżeli chcesz stworzyć fotoksiążkę z ferii, skorzystaj z promocji OleMole. Zajrzyj tutaj 🙂