Fotoksiążka z majówki 55% taniej

„To był maj, pachniała Saska Kępa, szalonym, zielonym bzem…” ­ śpiewała w po­pu­larnej piosence pt. „Małgośka” Maryla Rodowicz. I trzeba przyznać jej rację, bo maj to naprawdę wyjątkowy miesiąc. Wiemy o tym w OleMole, dlatego na majówkę przygotowaliśmy dla Ciebie promocję na dowolną fotoksiążkę. Spiesz się. Tylko przez kilka dni obniżamy cenę aż o 55% rabatu.

Upragniona Majówka

Każdy z nas czekał na upragnioną majówkę przez cały rok. Długi weekend to okazja do spędzenia wolnego czasu na wycieczkach, na łonie natury – gdziekolwiek sobie wymarzysz. Przede wszystkim jest to jednak czas rodzinnych spotkań, nawet jeśli na zew­nątrz panuje niepogoda, która odstrasza amatorów spędzania wolnego czasu na po­wie­trzu i pasjonatów potraw z grilla. Nawet jeśli pogoda nie dopisuje, całkiem dobrze można bawić się w domu.

Odkurzy gry planszowe, wyciągnij karty, możesz też przeczytać ulubioną książkę, albo wspominać dawne czasy, przeglądając stare fotografie… Możliwości jest wiele. W każdym razie warto wykorzystać piękną wiosenną aurę, dobre nastroje swojej rodziny i sfo­to­gra­fo­wać radosne chwile. Zdjęcia można wykorzystać potem, wydając je w formie cudownej fotoksiążki. W OleMole można zamówić fotoksiążki i fotoalbumy w ośmiu różnych formatach.  Są one wykonane bardzo precyzyjnie i profesjonalnie, ale każde z nich wyróżnia się czymś szczególnym. Są dwie wersje każdego wariantu – kieszonkowe, kwadratowe, A4 i Grande.

olemole

PROMOCJA – 55% mniej

Zachęcamy do zamówienia fotoksiążki lub fotoalbumu ze zdjęciami z majówki i za­cho­wa­nia dobrych wspomnień na dłużej. Majowa promocja trwa tylko do 10.05.2015 r. W promocji może wziąć udział każdy, kto zamówi fotoksiążkę i podczas składania zamówienia poda kod rabatowy o treści „MAJ”. Masz jeszcze kilka dni, aby zaprojektować swoją fotoksiażkę z majówki. Jak to zrobić? Wystarczy kliknąć tutaj. Reszta dzieje się intuicyjnie. Masz do wyboru kilka szablonów. Wybierz ten, który Tobie najbardziej odpowiada i zaprojektuj coś wyjątkowego.

promocja majowa

Szczegóły na temat majowej promocji znajdziesz tutaj.