Fotoksiążka z pierwszego dnia szkoły/przedszkola

Witaj szkoło! Witaj przedszkole! Witajcie nowe obowiązki, emocje, uczucia. Witajcie radości i problemy. Ciekawe, czy pamiętasz jeszcze, jak wyglądał Twój pierwszy dzień w przedszkolu lub szkole? Jeśli nie, to nie pozwól, aby Twoje dziecko nie miało wspomnień z tego wyjątkowego dnia. Towarzysz mu w tej ważnej chwili i rób mnóstw zdjęć. Będziesz je mogła potem wydać w formie fotoksiążki.

Wyjątkowe święto – chwyć za aparat

Dzieci są emocjonalne. Bardzo przeżywają nowe sytuacje i długo się do nich przy­sto­so­wu­ją. Nic dziwnego, że pierwszy dzień w przedszkolu czy szkole jest jednym z najważniejszych dni w ich życiu. Powoli kończy się okres beztroskiej zabawy, a zaczynają nowe obowiązki. Naszym pociechom trzeba pomóc na początku tej drogi. Zachęcenie do zdobycia nowych umiejętności czy zapoznania się z rówieśnikami może okazać się niezbyt łatwe. Możesz jednak odczarować ten pierwszy dzień, sprawić że będzie się on kojarzył dziecku jak najlepiej.

Przede wszystkim fotografuj emocje swojej pociechy – podczas wyjścia do przedszkola czy szkoły, pobyt w szkole, pierwsze spotkanie z wychowawczynią i rówieśnikami, a także domowe świętowanie. Pierwszy dzień w szkole to dla Twojego dziecka wyjątkowe święto.

Wybierz zdjęcia i skomponuj fotoksiążkę

Posiadając zbiór fotografii, dokumentując pierwszy dzień Twojej pociechy w przedszkolu lub w szkole, z pewnością nie będziesz usatysfakcjonowana. Będziesz chciała zebrać te zdjęcia w jednym miejscu. Wtedy wpadnie Ci do głowy wywołanie fotografii. Wówczas przypomnisz sobie o tym, że zamiast tradycyjnego albumu najlepiej postawić na atrak­cyj­ną wizualnie fotoksiążkę. Zamówisz ją w OleMole.pl.

Fotoksiążka OleMole.pl to doskonały prezent dla całej rodziny. W każdym momencie będziecie mogli sięgnąć po nią, spojrzeć na zdjęcia z uśmiechem na twarzy i po­wspo­mi­nać pierwsze chwile „raczkowania” w szkolnych pieleszach.