Jak przygotować zdjęcia do fotoksiążki?

Na naszym blogu od dłuższego czasu publikujemy porady dotyczące fo­to­gra­fo­wania, a również te dotyczące edycji zdjęć i przygotowania ich do pub­li­kacji w postaci fotoalbumów OleMole.pl. Tym razem kolejna garść porad, które ułatwią Wam przygotowanie pięknego wydawnictwa.

Przygotowanie zdjęć do fotoksiążki

Przygotowanie zdjęć do wywołania w postaci fotoksiążki jest naprawdę łatwe. Wiele możliwości oferuje specjalny program Ole Foto udostępniany przez OleMole.pl. Jednak zanim przystąpimy do pracy nad fotoksiążką, przyjrzyjmy się bliżej swoim fotografiom, czy aby nie wymagają delikatnej korekty. Zacznijmy jednak od początku…

Utwórz nowy folder na komputerze i umieść w nim wszystkie zdjęcia, które mają znaleźć się w fotoksiążce. Wybieranie zdjęć z kilku katalogów rozmieszczonych w różnych miejscach na komputerze może sprawiać Ci problemy. To najważniejszy etap.

Mając wybrane zdjęcia, znacznie łatwiej będzie Ci również przygotować koncepcję całej fotoksiążki. Gotowe szablony znacznie ułatwią sprawę projektowania. Wiele z nich to dedykowanych na specjalne okazje takie jak urodziny, ślub czy chrzciny.

Po przygotowaniu zdjęć, dalsza część przyjemność

Może przygotowanie fotoksiążki wydawać Ci się trudne, ale na OleMole.pl naprawdę przygotujesz profesjonalną kompozycję. Korzystając z tematycznych szablonów, bez problemów zaprojektujesz atrakcyjny wizualnie fotoalbum. Wystarczy zainstalować program OleFoto z naszej strony internetowej. Następnie możesz wybrać szablon, który Cię interesuje. Po wybraniu zdjęć, przygotowaniu fotoksiążki i jej zamówieniu wystarczy oczekiwać na kuriera. A potem już tylko cieszyć się pięknym albumem.

Zobaczcie, jak ławo zrobić fotoksiążkę w Olemole.