Jak zatrzymać lato na dłużej?

Lato dobiega końca. Dni są coraz krótsze i chłodniejsze. Z szafy wyciągamy cie­plej­sze ubrania. Powracamy do rutyny dnia codziennego. Możemy ją jednak przełamać i wracać do wakacyjnej sielanki. Wystarczy tylko nie odkładać do lamusa zebranych pamiątek czy to w postaci fotografii, czy innych ciekawych suwenirów.

Sposoby na zatrzymanie lata

Jest ich mnóstwo. Wszystko zależy od naszej kreatywności. Jeśli lubimy przywozić re­gio­nal­ne pamiątki z wycieczek w postaci porcelanowych figurek, magnesów, serwetek, talerzy, talizmanów itp., warto stworzyć dla nich odrębne miejsce w domu. Ułożone z rozmysłem na komodzie, szafie, bądź powieszone obok siebie na ścianie będą przypominać nam o miej­scu, które zwiedziliśmy.

Często miewamy też kłopotliwe pamiątki przywożone przez najmłodszych. Do standardów należą tu nadmorski piasek, muszle i kamienie. Także i te można w pomysłowy sposób wykorzystać ku radości milusińskich. Wystarczy, że wywołasz zdjęcie z wakacji w od­po­wied­nim rozmiarze, włożysz do słoika z piaskiem i muszlami. Ciekawa oprawa wa­ka­cyj­nego zdjęcia nie umknie uwadze Twoich gości.

Fotografie ­ wspomnienia z wakacji

Najpopularniejszą pamiątką lata są zawsze zdjęcia. W jesienne wieczory nic tak nie re­lak­suje, jak wspólne przeglądanie zdjęć. Kompletowanie, segregowanie i obrabianie fotografii w programie graficznym to idealna alternatywa dla innych rozrywek po ciężkim dniu w szkole czy pracy. Ważne jest jednak, aby fotografie znalazły swoje miejsce pośród in­nych pamiątek z wakacji. Najlepszym sposobem jest zamieszczenie ich w oryginalnym albumie.

Fotoksiążka – oryginalna pamiątka z wakacji

Tradycyjne albumy mają swój urok, jednak fotoksiążka pozwoli Wam na prawdziwe szaleństwo. Z pomocą przychodzi znany kreator fotoksiążek dostępny na OleMole.pl. Spośród mnóstwa szablonów i dodatkowych opcji stworzycie jedyną w swoim rodzaju fotograficzną opowieść o letnich przygodach. Przekonacie się, że ekscytacja z tworzenia i oglądania albumu dorówna Waszym letnim przygodom.