Jak zrobić fotoksiążkę na prezent?

Z wyborem prezentu dla bliskiej osoby nigdy nie jest łatwo. Niby wiemy, co lubi osoba, którą chcemy obdarować, ale tak naprawdę nigdy nie wiemy, czy przypadkiem już tego nie ma. Często więc podejmujemy pochopne decyzje i kupujemy coś niestandardowego, co prawie nigdy się nie sprawdza. Ale można też zrobić tak, że trafimy z prezentem w gust każdej osoby. Naszym zdaniem takim uniwersalnym upominkiem, jaki każdemu mógłby się spodobać jest fotoksiążka.

Zdjęcia w fotoksiążce

Powoli zapominamy o tym, jak wyglądają zdjęcia na papierze. Najlepszym sposobem, żeby sobie o tym przypomnieć jest wydrukowanie ich w postaci fotoksiążki. Kolekcjonowanie wspomnień w formie cyfrowej nie ma najmniejszego sensu. Tysiące zdjęć na jednym dysku. Żeby znaleźć te nasze najbardziej ulubione trzeba przeszukiwać „stosy” plików. Zdecydowanie lepszą, bardziej namacalną formą są zdjęcia na papierze. Można je wydać w formie fotoksiążki, a potem przekazać członkom rodziny w prezencie.

Fotoksiążki mają duszę

Fotoksiażki przywracają duszę fotografii. Tą duszą jesteś zarówno Ty, jak i osoby na tych fotografiach. Zdjęcia cyfrowe leżą sobie w komputerze, na dysku twardym i rzadko się do nich wraca. A po papierowe fotografie jednak nieco częściej. Fotoksiążkę zawsze można mieć pod ręką, odłożoną na półce lub regale.

Fotoksiążka jako prezent

Zbliżają się święta i Nowy Rok. Z tej okazji możesz przygotować dla całej rodziny upominki w postaci fotoksiążek. Zamówisz je na stronie OleMole.pl. W specjalnym programie, który trzeba ściągnąć na komputer, skomponujesz fotoksiążkę wg własnego uznania. Możesz wybrać jeden z kilkunastu szablonów i rozpocząć przyjemną zabawę. Ułóż zdjęcia z przy­pad­ku lub wymyśl z nich historię, jaką chciałbyś opowiedzieć.

Po skończeniu komponowania fotoksiażki, wyślij projekt i zamów go na OleMole.pl. Potem pozostaje Ci czekać na listonosza, który przyniesie elegancki, profesjonalnie wykonany album. Będziesz z pewnością zadowolony. Podobnie zresztą jak osoba, którą obradujesz tym wyjątkowym prezentem.