Mamy dla Was prezent!

Z doświadczenia wiemy, że jednym z najciekawszych prezentów, który zostaje w ro­dzi­nie na długie lata są upominki fotograficzne. Dlatego zachęcamy do skorzystania z naszej świątecznej promocji.

„Coraz bliżej święta, coraz bliżej święta…”. Tak, święta Bożego Narodzenia tuż tuż. Jak każ­dego roku wielu z nas poszukuje świątecznych prezentów dla najbliższych osób. Nie ma co ukrywać, że to nie lada wyzwanie. Zamiast kolejny rok stresować się, czy nasz prezent się spodoba, warto postawić na tak zwane „pewniaki”.

Jednym z takich pewniaków są upominki z fotografiami. Uwielbiamy robić zdjęcia i zbierać je w albumach, ponieważ są źródłem naszych wspomnień. Lubimy dokumentować swoje życie i wracać do przyjemnych chwil i snuć innym opowieści o tym, co już było, ale ciągle jest na fotografiach.

Fotoksiążka – idealny prezent na święta

Fotografie mają duszę. Fotografie zachowują wspomnienia. Fotografie zatrzymują czas. Fotografie są najlepszym prezentem na święta. Najtrwalszą formą fotograficznego prezentu są fotoksiążki oraz fotoalbumy. Możesz je zamówić w OleMole.pl. Wystarczy mieć przygotowane swoje ulubione zdjęcia, wybrać interesujący szablon, umieścić w nim fotografie oraz zamówić produkt. Przygotowanie tych albumów to czysta przyjemność. Nie trzeba być specjalistą od składania czy kompozycji, wystarczy odrobina estetycznego zmysłu, żeby przygotować fajny prezent.

45% rabatu pod choinkę

Z okazji świąt Bożego Narodzenia, aby uczynić ten dzień jeszcze bardziej rodzinnym i ra­dos­nym, OleMole.pl przygotował dla Ciebie specjalną promocję. Każdy klient, który zamówi fotoksiążkę lub fotoalbum do 31 grudnia 2015 otrzyma 45% rabatu.

Wspomnienia to wyjątkowy prezent pod choinkę. Już teraz możesz zachować przyjemne chwile na dłużej. Podaruj fotoksiążkę lub fotoalbum ukochanej osobie na święta lub zrób swoim bliskim rodzinny prezent ze świątecznymi fotografiami. O szczegółach promocji przeczytasz tutaj.