Nasza fotoksiążka w rękach mamy Piotrusia!

Nasza fotoksiążka trafiła w ręce Pauli, mamy Piotrusia. Fotoksiążka Grande Portret okazała się najbardziej odpowiednią oprawą dla wyjątkowych zdjęć malucha 🙂 Zobaczcie. 

Fotoksiążka dla dziecka

Paula wykonała fotoksiążkę Grande Portret. To jeden z najbardziej spektakularnych albumów w naszej ofercie. Dlaczego? Ponieważ ten album, to najwyższej klasy jakość wykonania i nie ma w tym przesady. Fotoksiążka przygotowana jest w specjalnej oprawie Soft Touch dającej wrażenie miękkości i satynowej delikatności w dotyku. Paula wybrała szablon „Niebieskie Sny” stworzony specjalnie z myślą o najmłodszych.

fotoksiążka dla malucha

W Olemole znajdziecie mnóstwo innych szablonów fotoksiążek dla dzieci. Są piękne, kolorowe i wyjątkowe. Stanowią idealną oprawę dla zdjęć Waszych pociech. Zobaczcie 🙂

szablony dla dzieci

Szablony fotoksiążek dla dzieci w OleMole

Pierwsze spotkanie…

A teraz zobaczcie, jak Paula odpakowywała swoją fotoksiążkę 🙂 Czy jej się podobała? Chyba tak, bo na swoim blogu napisała:

Pierwsze co mnie urzekło w tym albumie, to okładka – mięciutka (soft touch) – przypominająca książki dla dzieci, ale bardzo solidna jakościowo, starannie wykonana, a co najważniejsze: W PEŁNI PERSONALIZOWANA! […] Na swój album czekałam 6 dni i ten wynik uważam za rewelacyjny! […]
Muszę także docenić program OleMole do tworzenia fotoalbumów. Zaskoczył mnie swoimi zróżnicowanymi opcjami – na prawdę jest w czym wybierać! […] Mile zaskoczyło mnie także zapakowanie albumu – widać, że firma dba o każdy detal, tak jak o klienta.

fotoksiążka

fotoksiążka olemole

fotoksiążka

Skorzystaj z kodu zniżkowego

Jeżeli Ty też chcesz mieć taką fotoksiążkę. Zrób to już teraz i odbierz 50% zniżki na dowolną fotoksiążkę. Będzie to cudowna pamiątka dla Twojego dziecka.

50% zniżki na fotoksiążkę!