Nasza ulubiona fotoksiążka

Ulubioną fotoksiążką OleMole jest fotoksiążka Grande Panorama. Dlaczego to właś­nie ją lubimy najbardziej? Już spieszymy z odpowiedzią.

OleMole oferuje fotoksiążki w najróżniejszych rodzajach. Każdy klient zain­te­re­so­wa­ny fotoksiążką może wybrać rodzaj odpowiadający jego potrzebom. Mamy książki kieszonkowe (mini i plus) i kwadratowe (classic i premium). Dla żądnych większego formatu mamy natomiast fotoksiążki A4 (portret i panorama). W naszej ofercie nie brakuje również nieco większego formatu Grande (portret i panorama). Naszym ulubionym rodzajem fotoksiążki jest właśnie Grande Panorama. Za co ją lubimy?

1. Zachowaj splendor niezwykłych chwil

Wyjątkowe chwile wymagają wyjątkowej oprawy nie tylko fotograficznej, ale także wydawniczej. Nie każdy ma czas i ochotę na wywoływanie zdjęć, zakup albumu i układanie fotografii. Zamawiając fotoksiążkę Grande Panorama, masz szansę zaoszczędzić czas i pieniądze, a przy okazji zachować niezwykłość przeżytych chwil.

2. Spektakularny format

Panoramiczna wersja fotoksiążki robi duże wrażenie, a jej format pozwala na prawdziwe szaleństwo i wykorzystanie wszystkich możliwych pomysłów. Format: 36 x 28 cm. Ilość stron: 28­ – 50.

3. Dobre wykonanie

fotoksiążkaGrande Panorama jest fotoksiążką dającą gwarancję trwałości na długie lata.

Docenisz wysokiej jakości papier, znacznie grubszy od stan­dar­do­we­go (satynowy, 250 g) oraz wielokrotne bi­go­wa­nie, które pozwala na wygodne rozkładanie.

4. Wyjątkowa oprawa

Fotoksiążki Grande Panorama są przygotowane w specjalnej oprawie twardej Soft Touch. Okładka daje wrażenie miękkości i satynowej delikatności. Została podbita specjalną pianką. Na okładce możesz umieścić tytuł oraz zdjęcie (z przodu i z tyłu). Dodatkowo możesz sobie wybrać wykończenie wnętrza okładek w kolorze czarnym.