Nietypowa biblioteczka

Masz w domu półkę z ulubionymi książkami? A co powiesz na to, gdyby obok nich stanęły książki Twojego autorstwa? Rozpierała by Cię duma i radość? Z pewnością tak. Z OleMole możesz stworzyć własną biblioteczkę.

Nietypowa biblioteczka

Fotoksiążkę najczęściej tworzymy, gdy chcemy uwiecznić ważne chwile naszego życia. Nie trzeba jednak brnąć w powtarzalną klasykę. Życie nie składa się jedynie z podniosłych, uroczystych momentów. Więcej w nim codziennej bieganiny, obowiązków dnia codziennego, naszych małych przyjemności, czasu poświęconego pasjom oraz spędzanego wśród bliskich i znajomych. Także i one są ważne (jeśli nie ważniejsze) i mogą się stać tematem Twoich fotoksiążek.

biblioteczka

Książki Twojego autorstwa

Poświęć trochę czas na to, by odszukać i posegregować zdjęcia, które zalegają na komputerze albo w aparacie. Z pewnością zawsze brakuje Ci czasu, żeby je wywołać. Kiedy będziesz już je mieć, posegreguj je tematycznie i stwórz z nich różne fotoksiążki. Może to być np. fotoksiążka z wakacji, urodzin, świąt czy wycieczki ze znajomymi.

przykładowa fotoksiążka

Możesz stworzyć również fotoksiążkę ze zdjęć, które wykonujesz każdego dnia. Masz ich z pewnością sporo, zdjęcia ze spaceru, wspólnych zabaw z dzieckiem itp. Możliwość skomponowania tematycznych fotoksiążek daje Ci szansę na pogrupowanie i skla­sy­fi­ko­wa­nie zdjęć według tematu. Jeżeli pasjonujesz się fotografią możesz również stworzyć fotoksiążki ze zdjęciami własnego autorstwa. Będziesz mógł później pochwalić się nimi przed znajomymi. Pomysły na fotoksiążki znajdziesz tutaj.

Pamiętaj również o naszych promocjach na fotoksiążki. Dzięki nim będziesz mógł projektować fotoalbumy bez obaw o wysokie koszty.

fotoksiążki promocje