Październik miesiącem oszczędzania!

Czy wiecie, że październik jest miesiącem oszczędzania? Postanowiliśmy więc dać Wam okazję, by zaoszczędzić trochę pieniędzy i oferujemy nasze fotoksiążki taniej nawet o 60%! 

Czy wiecie, że…

Trudno jednoznacznie stwierdzić, dlaczego miesiącem oszczędzania okrzyknięto październik. Nie da się tego ustalić poprzez źródła historyczne. Można natomiast przypuszczać, że ma to coś wspólnego z przygotowaniem zapasów na nadchodzącą zimę. Zostawmy jednak karty historii. O tym, że oszczędzanie nie należy do najprostszych wiedzą chyba wszyscy. W takim razie…

Jak oszczędzać?

Niestety muszę Was zmartwić. Nie ma jednej odpowiedzi na to pytanie. Nikt nie przygotował recepty na to, jak najlepiej oszczędzać pieniądze. Oto kilka podpowiedzi…

1)Wyłącz sprzęt i oszczędzaj energię

Wyobraź sobie, że urządzenia elektryczne, które pozostawiasz załączone w trybie stand­by, mają wpływ na wysokość rachunków za energię. Z pewnością znasz powiedzenie: kropla drąży skałę. Może to niewiele, ale zobacz ile zaoszczędzisz, wyłączając telewizor z gniazdka.

2) Rozsądne ogrzewanie

Idzie zima, więc warto pomyśleć o rozsądnym ogrzewaniu. Łatwo tu o marnotrawstwo. Wietrząc pomieszczenia, koniecznie wyłącz grzejniki. To jedna z najbardziej banalnych zasad, która uchroni nas przed niepotrzebną stratą pieniędzy.

3) Korzystaj z promocji i rabatów

Jeśli tylko nadarzy się taka okazja, korzystaj z różnych promocji i rabatów. Uważaj jednak, żeby nie kupować niepotrzebnych rzeczy, tylko dlatego, że akurat były w promocji. My oferujemy Ci kod rabatowy -60% na fotoksiążkę Grande Portret. Znajdziesz go tutaj. Pobrany kod jest ważny do końca roku. Możesz więc podarować komuś fotoksiążkę w prezencie na święta.


zdjęcie w nagłówku: flickr.com/teegardin