Piszesz wiersze? Stwórz własny tomik poezji!

Wiele osób pisze wiersze. W ten sposób wyrażają swoje uczucia i opisują świat. Niestety większość tych wierszy, nigdy nie ujrzy światła dziennego, bo pisane są do szuflady. Można to jednak zmienić! Jest bardzo prosty sposób, by stworzyć swój własny, unikatowy tomik poezji. Zobacz.

Aby wydać swój własny tomik poezji, trzeba odwiedzić mnóstwo wydawnictw i zaprezentować się z jak najlepszej strony. Czasami jednak nawet i to nie wystarczy. Talent talentem, ale wymagania rynku są nieubłagane. Można usłyszeć, że poezja słabo się sprzedaje albo, że wydawca stawia tylko na znane nazwiska. Większość osób wówczas zniechęca się i przestaje próbować. Wiersze trafiają do szuflady, a co gorsza uzdolnieni pisarze tracą zapał i przestają w ogóle pisać.

Nie można się poddawać! Stworzenie własnego tomiku poezji, to nic trudnego.

Najważniejsze to wziąć sprawy w swoje ręce. Jeżeli nie chcą wydać twoich wierszy, to nic nie stoi na przeszkodzie, abyś zrobił to sam. Jak? Odpowiedź jest bardzo prosta. Idealnie nadaje się do tego fotoksiążka, ponieważ można w niej połączyć wiersze ze zdjęciami. To świetne rozwiązanie dla osób, które nie chcą chować swojej poezji do szuflady.

Na tomik wierszy idealnie nadaje się fotoksiążka „kieszonkowa plus”, która ma wielkości niewielkiego notesu. Z pewnością w księgarniach widzieliście właśnie takie tomiki wierszy. Fotoksiążka z własną poezją oraz obrazkami to świetny pomysł na prezent.

Możesz podarować komuś swój własny tomik poezji. Zatytułuj go tak, jak chcesz oraz podpisz swoim imieniem i nazwiskiem:)

Dobrym rozwiązaniem jest również fotoksiążka „kwadratowa classic”, która jest znacznie większa od kieszonkowej. Ma wymiary 21 cm x 21 cm. Pięknie będzie prezentować się na półce z książkami. Można ją pokazać znajomym oraz rodzinie i w końcu podzielić się z nimi swoją pasją.

Jak zaprojektować fotoksiążkę – tomik wierszy?

jak zaprojektować fotoksiążkęZaprojektowanie własnego tomiku wierszy, to naprawdę nic trudnego. Wystarczy tylko ściągnąć darmowy program ze strony Olemole, który pomoże w stworzeniu fotoksiążki. Później należy wybrać szablon i odpowiednio go edytować. Do fotoksiążki można dodać wiersze, zdjęcia, obrazki itp. Tylko ty decydujesz o tym, jak będzie wyglądał tomik wierszy.

Co więcej, wybrane przez siebie zdjęcie możesz zamieścić na okładce, dodać tytuł tomiku oraz swoje imię i nazwisko. Na ostatniej stronie możesz natomiast umieścić krótką notkę o sobie, wówczas będzie to prawdziwy tomik poezji.

Pierwszą fotoksiążkę możesz wykonać 50 % taniej. Pomyśl, ile szczęścia  sprawi ona tobie i twoim najbliższym. Wyobraź sobie, z jaką radością napisane przez Ciebie wiersze będą czytać twoi rodzice, przyjaciele i znajomi. Spraw sobie i im przyjemność!

Pobierz kupon rabatowy!


zdjęcie w nagłówku: flickr.com/photos/wewiorka/2116171170