Podziel się swoją pasją!

Każdy ma jakąś pasję. Jedni lubią jeździć na rowerze, inni uwielbiają gotować, a jeszcze inni kochają domowe robótki. Pasja to świetny temat na fotoksiążkę.

Dlaczego warto stworzyć fotoksiążkę przedstawiającą twoją pasję? Przede wszystkim dlatego, że jest to piękna rzecz i fajny gadżet. Możesz nim pochwalić się przed znajomymi i pokazać im, co robisz w wolnym czasie. Poza tym taka fotoksiążka może stać się swoistym portfolio, szczególnie dla osób, które zajmują się rękodziełem, malarstwem albo fotografią.

Pasja na papierze

Warto uwiecznić swoją pasję na papierze. To dobry sposób dla osób, które kochają podróże. Miło później zajrzeć do takiej fotoksiążki i przypomnieć sobie ostatnią wycieczkę. Warto nawet stworzyć małą biblioteczkę z własnymi fotoksiążkami podróżniczymi. Każda z nich może opowiadać o innej podróży.

podziel_sie_swoja_pasja-01

Jeżeli podróże, to twoja pasja, przenieś je do fotoksiążki.

Podziel się ze znajomymi

Fotoksiążka to również świetny sposób, aby podzielić się swoją pasją ze znajomymi. Możesz pokazać im, czym się pasjonujesz i na czym polega twoje hobby. Miło jest oglądać wspólnie ze znajomymi taki album i opowiadać przy tym ciekawe historie.

Jeżeli gotowanie to twoja pasja, stwórz fotoksiążkę i pokaż ją znajomym.

Jeżeli gotowanie to twoja pasja, stwórz fotoksiążkę i pokaż ją znajomym.

Portfolio

Osoby, które pasjonują się np. rękodziełem, malarstwem albo fotografią mogą stworzyć z fotoksiążki swego rodzaju portfolio. Żeby to zrobić, trzeba sfotografować swoje prace i zamieścić je w tym nowoczesnym albumie. Pasjonaci fotografii mają łatwiej, ponieważ muszą tylko umieścić w fotoksiążce swoje najlepsze bądź ulubione zdjęcia. Jeżeli łączysz pasję z życiem zawodowym, to takie portfolio możesz bez obaw zaprezentować swoim klientom.

Z fotoksiążki możesz stworzyć portfolio i umieścić tam swoje ulubione zdjęcia.

Z fotoksiążki możesz stworzyć portfolio i umieścić tam swoje ulubione zdjęcia.