Pomysł na fotoksiążkę: Fotoksiążka na Dzień Nauczyciela

Już niedługo – 14 października –  Dzień Nauczyciela. Ciekawe, czy macie już prezent dla swojego wychowawcy… Wśród interesujących pomysłów, jakie można podarować w tym wyjątkowym dniu, jest fotoksiążka, która upamiętniałaby ważne chwile dla waszej klasy.

Fotoksiążka dla wychowawcy

Dzień Nauczyciela przypada 14 października. Tego dnia uczniowie nie mogą zapomnieć o swoich nauczycielach. Najwyższa pora pomyśleć o drobnym upominku dla swojego wychowawcy.

Jeśli chcecie podarować swojemu wychowawcy coś oryginalnego związanego z całą klasą, doskonałym pomysłem będzie fotoksiążka. Nauczyciel będzie zadowolony, jeśli od swoich ulubionych uczniów otrzyma tego rodzaju prezent. Doceni go tym bardziej, że będzie to autorskie dzieło wykonane niemalże własnoręcznie przez całą klasę.

fot. flickr/audiolucistore/

fot. flickr/audiolucistore/

Fotoksiążka podarowana z okazji Dnia Nauczyciela może zawierać zdjęcia ze wszystkich wycieczek szkolnych. Niezależnie od tego, czy były to wycieczki jednodniowe czy kilkudniowe, fotoksiążka będzie świetnym pomysłem na upamiętnienie róż­nych historii klasowych.

Fotoksiążka dla ulubionego nauczyciela

Z okazji Dnia Nauczyciela fotoksiążkę warto podarować ulu­bio­ne­mu na­uczy­cie­lowi w ramach wdzięczności za przekazaną wiedzę oraz pozytywny wpływ na wasze życie. Pomyślcie, jak będzie się czuł nauczyciel obdarowany fotoksiążką z ciekawymi zdjęciami ułożonymi w swego rodzaju fotoreportaż.

Fotoksiążka z okazji Dnia Nauczyciela to wyjątkowy prezent dla wyjątkowych ludzi. Zamówienie i zaprojektowanie fotoksiążki jest bardzo łatwe. Z OleMole zrobisz to w kilku prostych krokach. Do dzieła:)

Zobacz, jak zrobić fotoksiążkę na Dzień Nauczyciela.


Zdjęcie w nagłówku: flickr/audiolucistore/