Pomysł na fotoksiążkę: Fotoksiążka z rysunkami Twojego dziecka

Pomysłów na fotoksiążkę nie brakuje. Młodym rodzicom proponujemy fotoksiążkę z rysunkami swoich dzieci. Przy jej projektowaniu będzie mnóstwo zabawy! 🙂 Poza tym będziecie mogli pochwalić się nią przed znajomymi albo podarować ją dziadkom w prezencie. 

Tyle prac. Co z nimi robić?

Każdy rodzic posiada mnóstwo prac swoich dzieci. Rysunki, malunki, wycinanki i wy­klejanki schowane są w kartonach lub głęboko w szafie. Zajmują tylko miejsce, ale sentyment nie pozwala ich wyrzucić. A gdyby tak stworzyć fotoksiążkę z pracami swojej pociechy?

fot. flickr/mandaroo/

fot. flickr/mandaroo/

Fotoksiążka z pracami Twojego dziecka

Dzięki OleMole można przygotować piękny album z największymi dziełami małych artystów. Jeśli posiadasz wiele prac swoich pociech i nie wiesz, co z nimi zrobić, to zamiast przechowywać je w pudłach, stwórz z nich  fotoksiążkę z dziecięcymi rysunkami.

Wykonanie takiej fotoksiązki nie będzie trudne. Przy pomocy programu OleFoto stworzysz naprawdę piękny album. Jak to zrobić? Wystarczy zeskanować wybrane prace lub zrobić ich zdjęcie. Możesz sfotografować nie tylko prace na papierze, ale również prace przestrzenne, np. postaci z modeliny lub kasztanów. Później wystarczy tylko umieścić zdjęcia w fotoksiążce, wybrać szablon i tło. Do dzieła!


zdjęcie w nagłówku: fot. flickr/mandaroo/