Pomysły na walentynkowe prezenty

W sklepach zrobiło się już „czerwono-­różowo”. Zaroiło się od serduszek, piórek, wymyślnych gadżetów. Wszystko po to, aby uczcić ten wyjątkowy dzień w roku, tak jak należy. Coroczne święto zakochanych przypada 14 lutego, więc już całkiem niedługo. Ciekawe, czy Ty masz już prezent dla swojej drugiej połówki? Sprawdź pomysły na walentynkowe prezenty.

Podarunki wprost od serca

W tym wyjątkowym dla wielu zakochanych dniu, każdy chce podarować drugiej osobie coś od serca. Zwyczajem stało się już wysyłanie listów, które zawierają miłosne wyznanie lub bukietu ulubionych kwiatów. Zorganizowanie romantycznej kolacji również jest mile widziane. Pomysły ­ trzeba przyznać sprawdzone i zawsze w cenie. Jeśli jednak zależy Ci na czymś szczerym, prawdziwym i nietuzinkowym, skorzystaj z kilku niestandardowych pomysłów.

W chmurach

 

O zakochanych mówi się, że błądzą w chmurach. Być pijanym z miłości to fajne uczucie, ale gdyby tak miłość mogła dodać skrzydeł… To nie mrzonka i można ją bardzo łatwo zrealizować! Wystarczy, że zabierzesz swą połowę na widokowy lot paralotnią, w rejs balonem lub skoczysz znią na bungee? Doskonały pomysł. Nic tylko próbować 🙂

lot balonem na walentynki

fot. flickr/hepjr

 

Fotoksiążka dla zakochanych

Podaruj swojej drugiej połówce Wasze ulubione zdjęcia. I bynajmniej nie chodzi tu o zwykłe fotografie, ale o specjalną fotoksiążkę. Na kilku stronach fotoksiążki możesz umieścić historię waszej miłości. Znajdź stare zdjęcia i ułóż z nich interesującą historię Waszego poznania, dobrych chwil, radości i uśmiechu, wakacyjnego szczęścia i wielu innych.

Za pośrednictwem OleMole.pl możesz stworzyć piękną fotoksiążkę w wyjątkowej oprawie. Do dzieła 🙂

fotoksiążka walentynkowa

 

Tylko Ty i ja oraz… wanna

Szukacie czegoś bardziej wystrzałowego? Połączcie przyjemne z pożytecznym. Polecamy romantyczną kolację w wannie. Przygotujcie ciepłą kąpiel z olejkami eterycznymi. Jako smakołyki sprawdzą się afrodyzjaki w postaci krewetek, karmelizowanego imbiru czy koreczki z bananów i awokado. Wybierzcie dobre wino lub szampana. Co jeszcze? Resztę pozostawiamy Waszej fantazji 🙂