Promocja na fotoksiążki

Och, jak my lubimy promocje. Szczególnie te grudniowe. Wtedy bowiem najwięcej czasu i pieniędzy poświęcamy na kupno prezentów. Wyczekujemy  więc świą­tecz­nych wyprzedaży. Wykorzystując ofertę grudniowych przecen, warto rozejrzeć się i kupić prezent dla bliskiej osoby. Wśród prezentów dedykowanych dla konkretnych osób furorę robią fotoksiążki.

Kup prezent teraz – podaruj później

W nowym roku ponownie zaczniemy rozglądać się za prezentami na różne okazje. A gdyby tak wykorzystać grudniowe promocje i kupić prezenty „już”, żeby mieć „na potem”? Przyznajcie, że to bardzo kusząca propozycja. Jako, że upodobaliśmy sobie prezenty w postaci fotoksiążek, polecamy Waszej uwadze najnowszą ofertę OleMole.

promocje-na-fotoksiazki-2014-01

Wykorzystaj dobre promocje!

Spośród ofert dostępnych w OleMole.pl możemy wybrać najciekawszą naszym zdaniem ofertę promocyjną dla siebie. Wykorzystując promocję 50% rabatu na fotoksiążkę lub fotoalbum w jednej cenie, możemy zamówić dwa prezenty – indywidualne, dopasowane do osoby, którą chcemy obdarować.

Na stronie OleMole.pl możemy sami zaprojektować fotoksiążkę, niezależnie od tego, dla kogo i na jaki temat chcielibyśmy przygotować fotograficzny prezent w pięknej oprawie. Dostępne szablony pasują do wielu okazji i nie narzucają specjalnego stylu. W ten sposób mamy okazję zaprojektować profesjonalną przestrzeń dla zdjęć.

Wyjątkowe chwile – wyjątkowa oprawa

Chwile, które przeżywamy z bliskimi osobami są chwilami wyjątkowymi. Najlepszym sposobem na zachowanie tych pięknych momentów są zdjęcia. Jednak wielkie chwile wymagają wielkiej oprawy, dlatego oddając je do oprawienia w formie książki w OleMole.pl macie gwarancję efektu i trwałości na długie lata.

promocje-na-fotoksiazki-2014-02

Na stronie firmy można przeczytać, że „W OleMole wszystko jest możliwe…”. Faktycznie. Prezent dla bliskich Ci osób możesz dopasować pod względem zasobności portfela, jak również pod względem wielkości fotoksiążki.

 

Zapoznaj się z promocjami w OleMole!


zdjęcie w nagłówku: flickr/twicepix/