Sesja ślubna nad jeziorem

Sesja fotograficzna to ważny element dla świeżo upieczonych małżonków. Nowożeńcy chcą, żeby miejsce, w którym będą robić zdjęcia było ładne i oryginalne. Pamiętajmy, że piękno tkwi w prostocie i naturalne, często niedoceniane krajobrazy są gwarantem oryginalnej sesji ślubnej. Jednym z miejsc dającym mnóstwo możliwości  jest jezioro i jego otoczenie.

Romantyczny klimat

Sesja ślubna nad jeziorem to idealne otoczenie dla par marzących o sesji w ro­man­tycz­nym stylu. Nieograniczone możliwości pozowania daje otoczenie jeziora: opuszczone pomosty, kładki, roślinność wokół jeziora, sitowie, piaszczysty brzeg, drzewa i oczywiście same jezioro.  Nowożeńcy mogą wczuć się w rolę rozmarzonych kochanków – patrzeć sobie w oczy, całować się, siedzieć na pomoście z rozmarzonym spojrzeniem w dal itp.Ciekawe są także ujęcia nowożeńców z odbicia w wodzie na tyle łatwe do uchwycenia, że woda w jeziorze jest stała.

fot. flickr/rosino/

fot. flickr/rosino/

Odrobina szaleństwa

Dla par, które lubią zedrzeć maskę powagi i w końcu iść na żywioł sesja ślubna nad jeziorem to strzał w dziesiątkę. I tak np. po sprawdzeniu głębokości dna w jeziorze, para młoda może skakać z kładek, ochlapywać się wodą, biegać wzdłuż brzegu, leżeć w wodzie, na brzegu, na kładkach, wchodzić głębiej w wodę i eksponować przy tym unoszącą się na wodzie biel sukni ślubnej, pływać itp.

 

fot. flickr/109249103@N05/14475484639/

fot. flickr/109249103@N05/14475484639/

Sesja ślubna nad jeziorem gwarantuje także piękne naturalne zdjęcia. Gra świateł odbijająca się od jeziora, blask wody i kontrastujące z nią zielone otoczenie,  zawsze dają rewelacyjne efekty. Oryginalność ujęć fotograficznych podczas sesji ślubnej nad jeziorem to kwestia pomysłowości i przygotowania fotografa oraz możliwości i chęci młodych małżonków. Pamiętajcie, że to wyjątkowa sesja – nie warto się wstydzić i obawiać, np. że suknia się pobrudzi 🙂


Zdjęcie w nagłówku: flickr/109249103@N05/