Sesja zdjęciowa dla zakochanych

Chwilo trwaj…Chciałoby się tak rzec, kiedy tuli się swą drugą połowę, szepcze jej miłe słowa do ucha, daje radość i uśmiech. Musicie przyznać, że miłość jest pięknym uczuciem. Może z okazji święta zakochanych zafundujecie sobie sesję zdjęciową dla zakochanych? Z pewnością będziecie świetnie się bawić i zapamiętacie te chwile do końca życia.

Sesja fotograficzna dla odważnych

Odważnym parom, które lubią łamać zasady, polecamy odważne sesje fotograficzne dla zakochanych.Jeśli nie boicie się zaszaleć polecamy sesję rozbieraną (niekoniecznie musi być widać wszystko!), a jeśli koniecznie chcecie być ubrani, to ciekawym pomysłem będzie sesja zdjęciowa dla zakochanych w stylu „50 twarzy Greya”. Przełamcie się przed fotografem. Nie bójcie się delikatnych, „erotycznych”ujęć. Przygryzane usta, czy gorące spojrzenia sprawią, że zdjęcia będą wyjątkowe.

sesja dla zakochanych

fot. flickr/symo0/

A jeśli nie jesteście odważni?

Nie musicie się martwić. Nie udawajcie kogoś, kim nie jesteście. Możecie po­pro­sić fotografa, żeby podsunął Wam jakieś sugestie, ale nie narzucał tematu sesji. Wszystko sprowadza się bowiem do tego, jacy jesteście i co lubicie naj­bar­dziej. Najważniejsze jest to, żeby zdjęcia wyszły jak najbardziej naturalnie.

sesja zdjęciowa dla par

fot. flickr/brenkee

Sesja może zostać zrealizowana w profesjonalnym studio fotograficznym. Wykorzystany zostanie wówczas potencjał studia: tła i stylowe akcesoria. Możecie również zorganizować ją w plenerze. Wybierzcie miejsca, które są dla Was wyjątkowe, które wywołują dobre wspomnienia. Nie ograniczajcie się. Ciekawe zdjęcia wyjdą zarówno w zabytkowej kamienicy, w zamku, w parku, jak i na starym, z pozoru brzydkim, dworcu. Fascynujące są również sesje w industrialnym krajobrazie. Możliwości jest wiele. Niech poniesie Was fantazja 🙂

Zdjęcia z takiej sesji możecie umieścić w specjalnej fotoksiążce. Teraz, z okazji walentynek, mamy dla Was wyjątkową propozycję!

promocja na fotoksiążkę


Zdjęcie w nagłówku: flickr/mdpai