Skompletuj zdjęcia i zacznij myśleć o pre­zen­tach pod choinkę

Niebawem święta. Co roku obiecujesz sobie, że gwiazdkowe podarunki przygotujesz dużo wcześniej, ale zazwyczaj zaskakuje Cię pędzący czas i załatwiasz sprawunki na ostatnią chwilę. Jest wyjście z tej sytuacji, które zadowoli i Ciebie, i osobę ob­da­ro­wy­wa­ną.

Fotoksiążka – idealny prezent pod choinkę dla każdego

Najbardziej wartościowe prezenty to takie od serca z pewną dozą sentymentu, przy­wo­łu­ją­ce wspomnienia, a do tego dobrze wykonane i trwałe. Wszystkie te cechy posiada fo­to­ksią­żka OleMole.pl. Podaruj wyjątkowy, zindywidualizowany prezent pod choinkę w pos­ta­ci nowoczesnego albumu z fotografiami.

Fotografia to jeden z najbardziej uniwersalnych i ponadczasowych produktów, które nie tracą na wartości, a wręcz zyskują ją w miarę upływu czasu. Album taki można podarować więc niemal każdej osobie bez względu na płeć i wiek. Wystarczy, aby autor fotoksiążki znał preferencje osoby obdarowywanej. Będzie to pomocne przy tworzeniu fo­to­ksią­żki.

Jak przygotować się do stworzenia fotoksiążki?

Skompletuj zdjęcia według określonego klucza, np. według osób lub obiektów wy­stę­pu­ją­cych na zdjęciu, według tematyki (np. zdjęcia z wakacji, zdjęcia z pracy, szkoły, zdjęcia z naj­lep­szą przyjaciółką, zdjęcia z sesji brzuszkowej i noworodkowej itp.). Możliwości jest wiele, a jeśli szukasz inspiracji, znajdziesz je w serwisie OleMole.pl. Szeroki wybór sza­blo­nów posłuży Ci jako podpowiedź do stworzenia własnej kompozycji.

Jak skomponować fotoksiążkę?

Jeśli masz już wybrane zdjęcia, które chcecie zamieścić w fotoksiążce, wejdź na stronę olemole.pl i pobierz program Olefoto, który w szybki i prosty sposób pozwoli za­pro­jek­to­wać Ci niepowtarzalną kompozycję z fotografii. OleMole nie narzuca formatu i ma­te­ria­łu, w ja­kich zostanie wydana fotoksiążka. Każdą fotoksiążkę możesz zamówić w zin­dy­wi­du­ali­zo­wa­nej formie. Do wyboru klientów są różne formaty, oprawy oraz stylowe wy­koń­cze­nia. Spraw wyjątkowy prezent swoim bliskim i skomponuj go już dziś! Szczegółowe in­for­ma­cje na OleMole.pl.