Zdjęcia zimowe w wyjątkowej oprawie

Zima dobiega końca. Będziecie tęsknić? Już niedługo spadnie ostatni śnieg, w parku nie zobaczycie dokazujących w białym puchu dzieci i baśniowego szronu na gałęziach drzew. Na ulicach pojawi się pośniegowe błoto i wtedy przypomnisz sobie przyjemne chwile spędzone z rodziną w górach, na nartacha, czy na przy­jem­nym spacerze w lesie.

Zimowa fotoksiążka

Przyjemne wspomnienia wywołują na naszych twarzach dużo uśmiechu. Jeszcze więcej radości dają zdjęcia przypominające o zimowych przygodach. Nie mogłeś się powstrzymać i robiłeś zdjęcia wszystkiego, co działo się dokoła podczas Waszych zimowych „wypadów”? Będziesz mógł stworzyć wyjątkowy reportaż wydany w ciekawej formie. Jeśli szukasz oprawy dla niezwykłej pamiątki, która będzie cieszyła całą rodzinę przez długie lata, serdecznie polecamy fotoksiążki.

Piękne zimowe zdjęcia wymagają wyjątkowej oprawy

Z pomocą przychodzi OleMole. Wśród kilku atrakcyjnych szablonów do stworzenia zimowej fotoksiążki, wyróżnia się specjalnie jej dedykowany szablon „Biała zima”. Szablon utrzymany jest w stylowych odcieniach, które przywołują charakter zimowej aury. Wystarczy, że pobierzesz szablon na swój komputer i dobierając odpowiednie motywy, Twoje zdjęcia nabiorą wyjątkowego wyglądu.

fotoksiążka

Dzięki zimowemu szablonowi do fotoksiążki OleMole.plstworzysz nastrojową galerię zdjęć. Wybierasz układy zdjęć i tekstów. Całość układasz w sposób jaki Ci się podoba. W osiągnięciu ciekawej oprawy pomogą Ci takie graficzne elementy, jak płatki śniegu, zielone choinki, błękitne niebo oraz wiele innych.

fotoksiążka zima

Wszystko projektujesz samodzielnie, dzięki czemu tworzysz jedyną w swoim rodzaju fotoksiążkę, której nie ma nikt inny. Indywidualny charakter fotoksiążki powoduje, że przy każdym przeglądaniu przypominasz sobie o cennych chwilach 🙂


Zdjęcie w nagłówku: flickr/criminalintent/