Zrób fotoksiążkę na Dzień Taty!

Pamiętacie o tym, że 23 czerwca obchodzimy Dzień Ojca. To najlepszy moment, żeby podziękować tacie za wsparcie i miłość. Fotoksiążka na Dzień Taty, to coś więcej niż zwykły album ze zdjęciami. To książka pełna wspomnień i pozytywnych emocji. Zrób ją już dzisiaj, aby 23 czerwca móc podarować ją tacie:)

Fotoksiążka z emocjami

Fotoksiążka, którą zaprojektujecie, będzie jedyna i niepowtarzalna. Możecie w niej umieścić wasze wspólne zdjęcia z wycieczek, ważnych uroczystości i z życia codziennego – takie fotografie zawsze ogląda się z największą radością:) Możecie również stworzyć kronikę, w której umieścicie zdjęcia z najmłodszych lat i współczesne. Mina taty, kiedy będzie przeglądał taką fotoksiążkę na pewno będzie bezcenna.

fotoksiążka na dzień ojca

flickr.com/photos/oakleyoriginals/

Dzień Taty

flickr.com/photos/sharif/

Czy wiecie, że…

Z inicjatywą ustanowienia Dnia Ojca wystąpiła 19 czerwca 1910 roku mieszkanka miejscowości Spokane w USA.Chciała w ten sposób oddać hołd swojemu ojcu, którego uważała za niezwykłego człowieka, ponieważ sam wychował sześcioro dzieci. Prezydent USA zaakceptował to święto w 1924 roku. Stopniowo pojawiało się ono również w innych krajach, a dzisiaj obchodzony jest niemal na całym świecie.

tata i syn

flickr.com/photos/criminalintent/

Dlaczego fotoksiążka na Dzień Ojca?

Fotoksiążka to oryginalny i niepowtarzalny prezent, którym na pewno zaskoczysz tatę. Pomyśl o tym, z jakim wzruszeniem będzie ją przeglądał i z jaką dumą pokaże rodzinie oraz przyjaciołom. Każde zdjęcie możesz opisać i ułożyć tak, jak chcesz. W fotoalbumie możesz również umieścić życzenia na Dzień Ojca. Co więcej, Wasze wspólne zdjęcie może znaleźć się na okładce i na ostatniej stronie. Do dzieła:) Zaprojektuj fotoksiążkę już teraz a zyskasz 50 % rabatu. Dowiedz się więcej.

dzien-taty-04


Przykładowa strona z fotoksiążki


zdjęcie w nagłówku: flickr.com/photos/slemmon/