Sesja ślubna na wesoło

Ślub i wesele to najważniejszy dzień życia. Parze Młodej zależy na tym, aby wszy­stko było dopięte na ostatni guzik. Uroczystość zaślubin, zabawa weselna i se­sja fotograficzna to nie tylko podniosłe chwile, ale także dużo radości i spon­ta­nicz­nych wygłupów. 

Dawno minęły czasy, kiedy sesje ślubne odbywały się w studiu fotograficznym. Odeszły w zapomnienie sztuczne tła i wymuszone pozy. Coraz rzadziej spotyka się też ty­po­we sesje plenerowe. Coraz częściej młoda para zamiast standardowych zdjęć, chce zrobić coś nietypowego. Sesje ślubne stają się bardziej oryginalne i zabawne.

Śmiesznie i wesoło – sposób na sesję ślubną

W dzisiejszych czasach nikt nie wstydzi się zabawnych zdjęć z wesela. Wprost przeciwnie. Kiedyś takie zdjęcia były przypadkowe – wujek przyłapany na robieniu śmiesznych min, czy kuzynka, której osunęła się sukienka z ramienia. Dzisiaj wesołe zdjęcia robi się celowo. Młoda para wraz z gośćmi może wziąć udział w stylizowanej śmiesznej sesji fotograficznej.

fot. flickr/lindseymae

fot. flickr/lindseymae

Coraz więcej wesołych sesji ślubnych

W albumach par młodych coraz częściej można spotkać śmieszne fotografie. Wiele osób decyduje się na sesje z tzw. „jajem”. Inspiracji nie brakuje zarówno fotografom, jak i sa­mym młodym, a nawet gościom weselnym.

Sesja fotograficzna na wesoło może być prawdziwą przyjemnością. Furorę robią budki fotograficzne, stylizacje retro z dużymi wąsami i ognistymi ustami. Popularnymi pomysłami są także takie sesje podczas których pan młody chowa się pod spódnicą panny młodej, małżonkowie robią zeza albo pan młody robi śmieszne miny. Z takich zdjęć bije pozytywna energia.

Śmieszne zdjęcia będą wspaniałym uzupełnieniem fotoksiążki, którą teraz możecie kupić taniej o 60%. Szczegóły znajdziecie tutaj.


zdjęcie w nagłówku: fot. flickr/lindseymae

Komentarze do Sesja ślubna na wesoło

  1. Myślę, że taka sesja na wesoło to znakomite urozmaicenie. Przeglądanie romantycznych zdjęć może być po pewnym czasie nudne. Warto jest zatem wrzucić co kilka fotek, taką która rozbawi oglądającego.

Możliwość komentowania jest wyłączona.